לקוח יקר במיוחד – אנו שולחים דוא"ל זה ל -10 מיליון לקוחות אחרים

כמה פעמים קיבלת דואר אלקטרוני המסביר איך אתה "לקוח סופר ערך" ולכן, אתה מקבל הנחה מעולה – והנה – הנה קופון לקחת לחנות שלנו כדי לקנות עוד דברים כדי שנוכל להרוויח יותר רווחים רבעוניים והון עצמי? האין זה מעניין שהמיילים האלה מתחילים לצוץ לקראת סוף כל חודש. השאלה שיש לי היא; האם אני באמת לקוח מוערך אם החברה גם שלחה את אותו דוא"ל שיווקי ופרסומי זהה ליותר מ-10 מיליון לקוחות אחרים? אוקיי אז עכשיו אתה צוחק, אבל בוא נמשיך ונדבר על זה שנית, בסדר?

אולי, זה דומה מאוד להנחה שהאור מכבה את המקרר שלך כשאתה סוגר את הדלת. אתה יודע שהאור נכבה, כי אם אתה לוחץ על הכפתור שהדלת מופעלת אוטומטית כשהיא סגורה האור בתוך המקרר נכבה, אז אתה מניח שאתה סוגר את הדלת שגם האור נכבה. עם זאת, אתה לא יודע את זה בוודאות, אתה פשוט מבין את חוקי הפיזיקה, או לפחות את החוק הבסיסי של הפיזיקה, ואכן מניח שהאור נכבה. אתה לא יודע בוודאות שהמייל "הלקוח המוערך המיוחד והיקר" שלך באמת יצא ל-10 מיליון אנשים אחרים באותו הפורמט בדיוק, אבל אתה מניח שכן.

עם זאת, מכיוון שיש לי כמה דברים שאני עושה באינטרנט, ומדי פעם מסיימים עם חשבונות שונים אצל ספקים וחנויות שונים מהם אני קונה, לעתים קרובות אני מקבל את אותו דואר אלקטרוני בדיוק מאותה חברה, ולכן אני כבר לא מניח. שהם שולחים את אותו דואר אלקטרוני לכולם. אני יודע שכן, כי הם שלחו לי אותו מייל פעמיים, ולפעמים שלוש פעמים.

ובכל זאת, לפני כמה ימים קרה משהו מאוד מעניין, שמתי לב שהדואר האלקטרוני מותאם אישית למודל העסקי, והדואר האלקטרוני לא היה בדיוק אותו דבר. חשבתי לעצמי שזה נהדר, המחשבים משתפרים בהגדלת גודל הלקוחות שלהם, ומבין מה הם צריכים, ולשלוח להם יותר דואר אלקטרוני מותאם אישית. זה דבר טוב, וזה הגיוני במיוחד כי זה עוזר להפחית דואר זבל, ונותן לך רק את המידע המתאים שאתה צריך או אולי תרצה באמצעות שיווק ממוקד.

ואכן, ככל שהמחשבים משתפרים – ולמרבה הצער למורת רוחה של קרן החופש האלקטרוני – הם לוקחים את כל הנתונים שלך מכל הרשתות החברתיות, ושולחים לך רק את מה שאתה עשוי לחפש, כמיטב יכולתם, בתנאי ששמת מידע באינטרנט שהוא נכון ונכון.

באופן אישי, וכנראה כמוך, נמאס לי מסוגים מסוימים של ספאם כמו שיפור ביצועים לגברים, או חזיות מיוחדות בהתאמה אישית. אכן, אין לי את הבעיה הראשונה, לפחות עדיין לא, להיות גבר צעיר, ושנית להיות זכר, אני לא צריך חזייה, אז ברור שצריך לעשות עוד קצת עבודה, ואולי קצת הודעות דואר אלקטרוני ממוקדות אלו לשיווק יסייעו למעשה להפחית את המטח הבלתי נגמר והמבול של ספאם לא רצוי. נא לשקול את כל זה ולחשוב על זה.Source by Lance Winslow

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.