להרוויח כסף באינטרנט – איך להתמכר לשוק בפורומים

האם אתה מכיר לעתים רחוקות מאוד שימוש אך רווחי להרוויח כסף באינטרנט? זוהי אחת השיטות המתעלמות ביותר משווקי האינטרנט אך יש לה פוטנציאל להגדיל את שולי הרווח. שיטה זו היא שיווק בפורום באינטרנט.

שיווק בפורומים באינטרנט היא דרך מצוינת להביא תנועה לאתר שלך. תן לי להראות לך כמה קל זה יכול להיות.

יש ממש מיליוני פורומים ולוחות הודעות באינטרנט וכל שעליך לעשות הוא למצוא מספר מהם המתייחסים לנישה שלך. הירשם לפורום ולאחר מכן השתמש בטקטיקת השיווק הפורומית החשובה ביותר … שאל שאלות.

השתתף בשיחות שמתנהלות אך לעולם אל תנסה למכור דבר בגוף כל אחד מהפוסטים שלך. פעולה זו תגרום לך להיות מתויג כדואר זבל או כטרול ובמקרים רבים אתה עלול להיות נאסר מהפורום. היו נחמדים ועוזרים, השתתפו בפורום ותגלו שתוכלו לשווק בקלות ללא רגשות רעים.

התחל לבנות מערכת יחסים עם חברי הפורום על ידי מענה על שאלות. למקרה שלא ידעתם זאת, להרוויח כסף באינטרנט הוא על בניית מערכות יחסים עם לקוחות ועם לקוחות פוטנציאליים.

מה שאתה צריך לעשות זה לשווק לחברי הפורום מבלי שזה יופיע לשוק. בעצם זה די קל. לשם כך תשתמש בקובץ חתימה. זהו מעט טקסט שמופיע מתחת לכל הפוסטים שלך. צור קובץ שמוביל את הקוראים שלך לאתר שלך. הציעו מוצר חינמי הפותר בעיה בנישה שהפורום מבוסס עליה.

זכור, שאל שאלות, ענה על שאלות, ולעולם אל תנסה למכור בגוף הפוסטים שלך. תן לקובץ החתימה שלך לעשות זאת עבורך. אם אתה בונה מערכות יחסים בתוך פורום קובץ החתימה שלך יביא תנועה לאתר שלך.Source by Gary Baker

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.