כמה טיפים לצמצום או ביטול של דואר זבל בדואר אלקטרוני

הטכניקה הראשונה וכנראה החשובה ביותר למניעת דואר זבל לא רצוי היא פשוט לא למסור את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם לאף אדם או עסק שאינכם מכירים וסומכים עליו באופן אישי. זה עשוי להיראות קצת לא יעיל לכל המטרה של ניהול חשבון דואר אלקטרוני, אך זה באמת קו ההגנה הראשון בקרב של צמצום או ביטול דואר אלקטרוני בלתי רצוי, או פשוט דואר זבל. למרות שזה יכול לקרות בדואר אלקטרוני אישי, שיתוף או הפצה של כתובת הדואר האלקטרוני שלך לרשימות שניתן למכור בדרך כלל יתרחשו מהמגזר העסקי. מתוך רשימות אלה למכירה נולד הדואר הזבל הבלתי רצוי. נסה להפריד בין חשבונות דואר אלקטרוני אישיים לדואר אלקטרוני הקשור לעסקים, דבר שיצמצם את חשיפת הדואר האלקטרוני האישי שלך לרשימות השיווק.

אסטרטגיה נוספת מועילה מאוד לצמצום צריכת הדואר הזבל שלך היא ניהול חשבונות דואר אלקטרוני ספציפיים למשימות ספציפיות. לדוגמה, כתובת דואר אלקטרוני במיוחד לשימוש ציבורי כגון קניות מקוונות או הרשמה לניסיון חינם זה או למבצע זה. כתובות ציבוריות אלה יכולות להמשיך ולהתמלא בדואר זבל מכיוון שלא אכפת לך. לא מדובר בדואר האלקטרוני האישי שלך שמשויך אליו כל המידע הפרטי שלך. זכור עם זאת, כאשר אתה מבצע כל סוג של רכישה מקוונת כדי להיות מודע למדיניות הפרטיות וכמה מידע אתה כולל. ישנן חברות רבות המציעות שירותי דואר אלקטרוני בחינם ואלו מצוינות לשימוש כדואר ציבורי.

לבסוף, למרות שזה לא קורה ממגזר הדואר האלקטרוני הפרטי או האישי בתדירות גבוהה, שיתוף כתובת הדואר האלקטרוני שלך ללא ידיעתך או הסכמתך אכן קורה. כיצד זה קורה נענה במידע שאני עומד לשתף אתכם בנוגע למניעתו. בדרך כלל אתה נותן את הדואר האלקטרוני שלך לחבר והחבר הזה נותן אותו לאחר. כמו כן, האדם שאליו מסרת את הדואר האלקטרוני שלך הוא דואר אלקטרוני "תרגיש טוב", שמרגיש צורך לשלוח לך ולכל חבריהם האחרים, עמיתים לעבודה ומכרים את הבדיחה או 'להעביר זאת הלאה' מיילים. בהודעות הדוא"ל האלה הם העתיקו פחמן אותך ואת כל האחרים. זהו, הדואר האלקטרוני שלך ועוד 99 הודעות דוא"ל של אנשים שאינך מכיר, חלקם הודעות דוא"ל עסקיות, שגם הן אינן מכירות אותך אך כעת יש להן רשימה של כל כתובת הדואר האלקטרוני הכלולה. כך הועבר הדואר האלקטרוני הפרטי שלך ששיתפת עם אדם אחד בלבד ברחבי העולם. לכן, הטכניקה למנוע זאת היא מאוד ישירות ותקיפות, ובכל זאת בצורה מנומסת נחמדה, להודיע ​​לכל מי שאיתו אתה משתף את הדואר האלקטרוני הפרטי או האישי שלך לא לשתף את הדואר האלקטרוני שלך עם אף אחד מבלי לפנות אליך תחילה, ו לעולם לא לכלול את הדואר האלקטרוני שלך בכל אחד מהדיוורים ההמוניים שלהם. זה ימנע כל אי הבנה וישאיר את הדואר האלקטרוני הפרטי שלך ללא דואר זבל.Source by Sean MacDonald

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.