כיצד עובדת תוכנת האנטי וירוס?

אם אתה רוצה לוודא שאתה מוגן מפני וירוסים, עליך לקבל תוכנת אנטי -וירוס. תוכנה זו יכולה להציע שקט נפשי, אפילו למשתמשי מחשב מנוסים שלא סביר שיפתחו וירוס פשוט.

תוכנת אנטי וירוס פועלת בשתי דרכים. ראשית, יש לו 'מילון' גדול של וירוסים, המאפשר לו לסרוק קבצים ולסמן כל אחד הידוע כנגיף. שנית, התוכנה עוקבת אחר המערכת על כל פעילות חשודה. שיטה אחת כרוכה ביצירת קבצי דמוי המוסתרים מהמשתמשים ומעקבים אחריהם אם הם משתנים – אם כן, אז זה היה כמעט וירוס.

שני הענקים של תעשיית האנטי וירוס הם מקאפי ונורטון. שתיהן תוכנות מסחריות המבוססות על מנויים שנתיים, ובשלב זה אין הרבה מה לבחור ביניהן – יש אנשים שנשבעים באחד, אבל כמו שרבים ישבעו על השני. עם זאת, שניהם די יקרים, במיוחד אם אתה קונה אותם כחלק מחבילת האבטחה המלאה.

אם אתה רוצה תוכנית אנטי -וירוס בחינם, הטוב ביותר בסביבה נחשב כ- AVG (המהדורה החופשית). זהו יישום אנטי -וירוס קטן אך יעיל, פופולרי ראשית בשל היותו חינמי ושנית עבור שימוש כמעט ללא משאבי מערכת להפעלה. AVG מסוגל לפעול מהר מאוד, אפילו במחשבים ישנים יותר.

לאנשים שבאמת לא רוצים להוריד ולהתקין תוכנות אנטי -וירוס, אבל רק רוצים לוודא במהירות שאין להם וירוס, אתר HouseCall של TrendMicro הוא פתרון טוב (תוכלו למצוא אותו באתר housecall.trendmicro.com) . כאשר אתה נכנס לאתר ולוחץ על 'סרוק עכשיו', הוא יסרוק את המחשב שלך לאיתור וירוסים מיד ושם, מבלי שתצטרך להתקין דבר – והכי טוב, זה בחינם. עם זאת, למרות שזה שירות טוב מאוד, אתה לא צריך להסתמך עליו לחלוטין, מכיוון שזה רעיון רע להשתמש במחשב ללא הגנה אנטי וירוס מותקנת.Source by John Gibb

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.