כיצד לתקן את וירוס ההפניה מחדש של Google

"וירוס ההפניה מחדש של Google" הוא זיהום במחשב שבעצם מפנה את כל החיפושים שלך בגוגל לאתרים אקראיים. וירוס זה מדבק מאוד ולמרבה הצער, מרבית תוכנות האנטי -וירוס והמובילות שישנן תוכנות ריגול אינן מסוגלות להסיר אותו. אם תוצאות Google שלך ​​מופנות לאתרי פרסום אקראיים, עליך לנסות ולהשתמש במדריך זה כדי לתקן את הבעיה לתמיד.

וירוס Google Redirect הוא בעצם חטיפת דפדפן שנכנסת לדפדפני האינטרנט שלך ומשנה את תוצאות החיפוש שלך ב- Google כדי להפנות אותן לאתרי פרסום אקראיים. המשמעות היא שאם אתה מקבל את ההפניות האלה, סביר להניח שלמחשב שלך יהיה וירוס הפניה מחדש. הבעיה היא שמכיוון שנגיף זה נצמד לקבצים ספציפיים בתוך דפדפני האינטרנט השונים, כמעט שום כלי אנטי -וירוס אינו מסוגל לזהות את הבעיה כלל.

רוב כלי האנטי וירוס פועלים על ידי סריקת המחשב שלך לאיתור תוכניות או קבצים אקראיים שאינם חלק מהמערכת שלך ו/או גורמים נזק. הבעיה במיוחד עם וירוס Google Redirect היא שוירוס זה פשוט משנה חלק מהקבצים שיש בדפדפנים בדרך כלל, מה שהופך אותו כמעט בלתי נראה להרבה מתוכנות האנטי -וירוס המובילות. זוהי בעיה גדולה והיא נרפאת על ידי ביצוע הפעולות הבאות:

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להשתמש בכלי אנטי וירוס בחינם בשם "ComboFix". זהו כלי אנטי וירוס המאפשר להוסיף לו פקודות שונות להסרת בעיות ספציפיות. תוכל להשתמש בכלי זה עם סקריפט הוראות מיוחד כדי להסיר את הבעיות השונות הגורמות לנגיף ההפניה מחדש של Google. אתה יכול לקבל את הכלי הזה ואת התסריט עבורו מהאתר שלנו.

לאחר שהשתמשת בכלי זה, עליך להסתכל באמצעות מנקה רישום כדי להסיר את ההגדרות שהשאיר זיהום ההפניה מחדש של Google. אחת הבעיות הגדולות עם וירוסים היא שהם משאירים שורה של הגדרות וקבצים בתוך ה'רישום 'של Windows, ואם לא תסיר אותם אז הנגיף יחזור במהירות. עליך להשתמש ב'מנקה רישום 'כדי להסיר את הגדרות הנגיף הנגועות שנשארות לעתים קרובות בתוך המחשב האישי שלך, מה שמאפשר למחשב שלך להיות נטול וירוסים לחלוטין.Source by James Henry Johnson

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.