כיצד להתקין מערכת תוכנת אנטי וירוס במחשב הנגוע שלך

חפש יישומי תוכניות מערכות מחשב, שיסייעו לחסל את הווירוסים במחשב השולחני שלך. בעת מחקר, עיין בתוכניות בעלות חמישה כוכבים, ויש להן משוב מוצק ובונה מקונים לשעבר. עדיף למנוע תוכנת אנטי וירוס למחשב אישי בעלות אפסית, מכיוון שאולי זה לא יכול להיות מחשב נייד או מערכת מחשב מהימנה לשימוש עבור המחשב הביתי שלך. עדיף בהחלט לרכוש את אפליקציית האנטי וירוס שלך, כדי להימנע מבעיות עוד יותר.

וירוס Hotmail שליחת אימיילים – הגן על המחשב האישי שלך

Hotmail Virus שליחת אימיילים על בסיס יומיומי למיליוני משתמשים מבוססי אינטרנט ממשיכה לתרום להרבה אתגרים לא רצויים עבור מאות אלפי צרכנים בקנה מידה עולמי.

בואו נפתור קומץ חששות המתאימים כאן ובתקווה שאם אתם כבר קורבן לבאג, כאבי הראש שלכם באימייל יתפוגגו …

וירוסים למחשבים ניידים – מעל למעלה

הגנה על מערכות מחשב היא נושא קריטי ביותר בחברה של היום, חלק ניכר מהגורמים החשובים ביותר בחיינו מערבים מערכות מחשב, והחזקת מחשבים אישיים של אנשים היא חיונית. ההכרה של האינטרנט וסך הזמן שאנו מבלים בשימוש בו בנו אותו ללא טרחה למדי להפצת וירוסים של מחשב נייד או מחשב.

בסופו של דבר, וירוסים במערכת המחשבים מהווים דאגה כזו שהם מצויינים כיום באופן שגרתי בעלוני החדשות בטלוויזיה באותה עת, כמו בתקשורת המקוונת. זה מאוד משמעותי שאתה נוקט טכניקות כדי להגן על עצמך מפני וירוסים, ואתה חייב להיות ערני בעיקרון אם אתה מקדיש הרבה זמן באינטרנט.

חיסול תוכנות זדוניות וריגול הוא חובה כדי להגן על המחשב האישי שלך

הנסיבות חשובות ובהתאם למצבים הפתרון המתאים ביותר יכול להיות מחיקת הדיסק הקשה מאוד והגדרה מחדש או שחזור של חלונות. הגישה של התקנה נקייה היא הדרך היחידה להבטיח מאה אחוז החזרות למחשב הנייד למצב תקין לחלוטין. בתרחיש מערכת המחשב משמשת לכל דבר שנחשב כחשוב מאוד, ואז הגדרה נקייה מתוארת. באופן דומה התקנה נקייה תהיה ההזדמנות הרצויה ביותר אם היא מיושמת בבנקאות נכסים. שני החסרונות של התקנה ברורה מבטלים את יישומי ההכנסה ואת כל קבצי המידע של האדם. כל הקבצים מגובים יכולים להיות מבוטחים על ידי קבלת גיבוי של תמונת דיסק. זה אפילו לא יכול לפגוע בגיבוי תמונות כאשר אתה מנסה לחסל תוכנות זדוניות ולא לעסוק בהתקנה נקייה של חלונות. ניתן גם להשתמש במחיצות דיסק קשות כדי לבצע התקנה נקייה יחד עם שימור העותק הקיים של Windows. ניתן לבצע זאת על ידי שמירה על העתק הישן של חלונות במחיצה אחת והכנסת העותק החדש, החדש והנקי במחיצה השונה לחלוטין. ייתכן שגם אתה יכול להשתמש בתוכנת אנטי-וירוס או אנטי-ריגול הפועלת בשכפול הברור החדש של תוכנות זדוניות מהכפיל הישן.

יהיה חכם להשתמש בתוכנת מעקב תוכנית ברכישה כדי לבחון את כל תוכניות העבודה. עבור כל יישום תוכנה זדונית, אתה בהחלט צריך להיות מודע למקום של קובץ ההפעלה הבסיסי. לאחר מכן הרוג את הפעולה ושנה את שם ה-EXE הבסיסי. כמו כן, אם הוא שוכן בספרייה משלו, עליך לשנות גם את שם זה.Source by Wyatt Meyer

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.