כיצד להתמודד עם המון דואר זבל

כאשר אתה מקבל חשבון דוא"ל חדש הוא טרי ונקי. אתה מקבל הודעות רק לאנשים שאתה נותן להם את כתובת הדוא"ל הזו. זו חוויה נחמדה כמו שדוא"ל צריך להיות. בסופו של דבר חשבון זה מתחיל לקבל יותר ויותר דואר זבל על בסיס יומי. זה יכול להגיע למצב שבו העברת הודעות דוא"ל הופכת למטלה. ישנן מספר טכניקות להתמודדות עם הודעות דואר זבל אלה.

הראשון הוא להשתמש בסוג כלשהו. לקוחות שולחניים רבים יציעו מסנן דואר זבל אם תיבת הדואר המקוונת שלך אינה עושה זאת. ישנם סוגים שונים של מסננים. סוג אחד של מסנן יתפוס את המילים והביטויים הנפוצים ביותר עבור דואר אלקטרוני דואר זבל. אלה קשורים לנושא בנושא העברות כספים, ויאגרה ושעונים מפורסמים. פילטרים רבים מעדכנים את עצמם כדי לתפוס את הדברים הנפוצים ביותר.

ניתן גם להגדיר מסנן ידני. אם אתה מקבל לא מעט דוא"ל מכתובת דוא"ל מסוימת, תוכל לרשום את חשבון האימייל הזה ברשימה השחורה כדי לא לקבל את ההודעות האלה. דרך נוספת היא לסנן את המילים שאתה בכלל לא רוצה לראות. זה יכול ללכוד מייל כלשהו שתרצה לשמור אך לרוב יעשה יותר טוב מנזק.

אסטרטגיה אחרת היא לסנן את כתובות הדוא"ל שאתה רוצה לראות. אם זהו חשבון אישי כאשר אתה מוציא את הדוא"ל שלך, עבור אל הדוא"ל שלך והגדר אותו כך שתראה דוא"ל מכתובות מסוימות בלבד. זה למטרות אישיות יהפוך את מעבר הדוא"ל שלך להרבה יותר קל. אם אתה עסק וזקוק לקשר פתוח, זו לא תהיה אסטרטגיה טובה.Source by Dave Barns

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.