כיצד להשתמש בפורומים בכדי לקבל קישורים נכנסים לדף האינטרנט שלך

האם חשבת על דרכים לאסוף קישורים נכנסים לדף האינטרנט שלך כדי להגדיל את הדירוג של הדף שלך? דרך אחת מובטחת להביא לך הרבה קישורים נכנסים היא באמצעות פרסום בפורום.

יצירת קישורים נכנסים באמצעות ניצול פורומים היא יותר מסתם פרסום בפורום.

אתה צריך להמציא אסטרטגיה מדהימה כדי לא לקבל קישורים נכנסים לאתר שלך בלבד. עליך גם לנסות בכל האמצעים להניע את משתמשי הפורום שראו את פרסומי הפורום שלך לדף האינטרנט שלך.

אז איך אתה יכול לגרום למשתמשי הפורום ללחוץ על קישורי החתימה שלך בתחתית הפרסומים בפורום? כל שעליך לעשות הוא ליצור כותרת מעוררת שגורמת לכל מי שראה אותה לרצות ללחוץ עליה כדי לראות מה מוצג באתר שלך.

להלן אסטרטגיה המובטחת ליצירת קישורים נכנסים נוספים לאתר שלך. יתר על כן, זה גם יגדיל את דירוג הדף שלך אם תעקוב אחריו מקרוב.

ראשית, עבור אל מנוע חיפוש ובצע חיפוש אחר מילת מפתח כגון 'פורום נישה' לפיו ניתן להחליף את הנישה באתר הנישה שהיה לך. מהרשימה, עברו על חמשת הפורומים המובילים והיכנסו לאתר שלהם.

הירשם לשם משתמש וסיסמה ב -5 פורומי הנישה והתחל לפרסם תגובות או תשובות לאנשים ששואלים שאלות בפורומי הנישה. רכשו קודם כל את האמון של האנשים בפורומים לפני שאתם מניחים את החתימה שלכם.

לאחר שבוע, הכנס חתימה בהגדרת שם המשתמש בפורום שלך ושלח תשובות לשאלות שהועלו על ידי משתמשי הפורום כרגיל. עם זאת, הפעם החתימה שיצרת הכוללת קישור אחורי לאתר שלך באמצעות טקסט עוגן עבור מילת המפתח או ביטוי מילת המפתח שאתה מנסה לייעל לאתר שלך תופיע בכל פרסום בפורום שביצעת.

בצע זאת מדי יום במשך 3 שבועות ותראה את האתר שלך דורג גבוה יותר.Source by Vincent Seah

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.