כיצד להשבית את חומת האש של McAfee

חומת האש של McAfee מגיעה כרכיב מובנה של כמה תוכניות אנטי וירוס של McAfee, כלומר McAfee AntiVirus Plus 2012/11 ו-McAfee Internet Security וכו'. חומת האש של McAfee מגיעה גם כתוכנית עצמאית, כלומר McAfee Personal Firewall, McAfee Personal Firewall Plus, ו-McAfee Internet Security וכו'. במקרה שאתה נתקל בבעיה ברשת או בחיבור האלחוטי שלך, ייתכן שתחשוב על השבתת חומת האש של McAfee. אז הנה מדריך תמיכה חינמי של חומת אש של McAfee בשבילך. זה יעזור לך להשבית בקלות את תוכנית חומת האש של McAfee.

הוראות:

McAfee Antivirus Plus 2012/11 ו-McAfee Internet Security

ממשק המשתמש של שלוש תוכניות האנטי-וירוס הללו די דומה. אז אתה יכול בקלות לכבות חומת אש בכל אחת משלוש התוכניות שבהן אתה משתמש. חפש את הסמל M בשולחן העבודה או במגש המערכת. לחץ פעמיים על הסמל כדי לפתוח את מסוף האנטי וירוס של McAfee. המסך שייפתח כעת יהיה כל דבר בשם SecurityCenter, Internet Security או AntiVirus Plus 2012/11 בהתאם לסוג תוכנית McAfee שיש לך.

במסך הבית, תראה את מצב האבטחה של המחשב שלך. תסתכל על האפשרות השלישית שהיא Firewall: On. זה מציין שחומת האש מופעלת. לחץ על סימן הזווית שליד חומת אש: פועל. לחץ על הקישור הגדרות בצד ימין. אתה תראה את מצב חומת האש. לחץ על הלחצן כיבוי. כשתתבקש אישור ופעולה כדי להפעיל מחדש את חומת האש, בחר פרק זמן מהחץ הנפתח. אתה יכול לבחור כל פרק זמן מהאפשרויות הנתונות. אם ברצונך להשבית את חומת האש לצמיתות, בחר לעולם לא ולאחר מכן לחץ על כפתור כיבוי. שמור את השינויים וצא ממסוף McAfee.

McAfee Personal Firewall & McAfee Personal Firewall Plus

חפש את הסמל M במגש המערכת, לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר חומת אש אישית מהאפשרויות הנפתחות. מתוך חומת האש האישית, הצבע עם העכבר כדי לבחור באפשרות השבת. לחלופין, תוכל ללחוץ פעמיים על סמל M כדי לפתוח את מסוף McAfee SecurityCenter. כאשר אתה נמצא במסוף, חפש את Personal Firewall או Personal Firewall+ (בהתאם לגרסה שלך) בחלונית השמאלית ולחץ עליה. תראה את המצב וההיסטוריה של תוכנית חומת האש. תסתכל למעלה איפה כתוב 'חומת אש אישית או חומת אש אישית פלוס מגינה כרגע על המחשב שלך. נְקִישָׁה פה אם אתה רוצה להשבית חומת אש אישית פלוס'. לחץ על השבת, הקישור המסומן בקו תחתון. אשר את הפעולה אם תתבקש.

ב-McAfee Personal Firewall Plus, אתה יכול לכבות חומת אש גם בדרך אחרת. לחץ פעמיים על סמל M כדי לפתוח את מסוף McAfee SecurityCenter. לחץ על אינטרנט ורשת בחלונית השמאלית ולאחר מכן לחץ על הגדר. לחץ על רצועת הגנת חומת האש מופעלת. לחץ על כפתור כבוי. כאשר תתבקש, בחר פרק זמן כדי להפעיל מחדש את חומת האש באופן אוטומטי ולאחר מכן לחץ על הלחצן אישור. אתה יכול לבחור לעולם לא מהחץ הנפתח למקרה שתרצה לכבות את חומת האש לצמיתות.

טיפים נוספים:

עליך להפעיל מחדש את חומת האש לאחר שהבעיה שלך נפתרה. חומת אש מגינה על המחשב שלך מפני גישה בלתי מורשית והאקרים. צור קשר עם תמיכה טכנית של McAfee או שירות תמיכה של McAfee אנטי וירוס למקרה שחומת האש לא תכבה ותגרום לבעיות נוספות.Source by Gaurav Srivastava

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.