כיצד להבין את קהל המדיה החברתית שלך

אם אתה חושב על דפי האינטרנט שלך כסוג של שלט חוצות וירטואלי, המדיה החברתית היא כמו בית הקפה הפינתי. לא מדובר על אדם אחד או עסק אחד שמשתף הודעה עם עוקבים שפשוט לוקחים את המידע וסופגים אותו. אם אתה רוצה להבין באמת את קהל המדיה החברתית שלך, אתה צריך לזכור שמדובר בשיחות בין אנשים אמיתיים. ישנן שיחות רבות המתרחשות כל הזמן, וזו הסיבה שהמדיה החברתית מעניקה לעסקים הזדמנות ייחודית להכיר את הקהל שלהם וליצור איתם אינטראקציה כדי לפתח מערכת יחסים שתניב הכנסה.

הכירו את קהל המדיה החברתית שלכם

לפני שתוכל להבין מה הקהל שלך רוצה, אתה צריך להקדיש זמן להכיר אותם. אם יש לך חשבון טוויטר, לחץ על הפרופילים של האנשים שעוקבים אחריך. כולם קיבלו החלטה לעקוב אחריך באינטרנט, וללמוד עליהם משהו ייתן לך מושג איך הקהל שלך.

אתה רוצה לכסות את היסודות כמו בני כמה הם, סוג העבודה שהם עושים, אילו דברים הם נהנים לעשות מחוץ לעבודה ועוד. על ידי מעקב אחר העוקבים שלך, תוכל לגלות מידע רלוונטי אחר עליהם, כגון אילו סוגי דברים הופכים את היום שלהם לבלתי נשכח ואיזה סוגי בעיות הם מתמודדים.

תסתכל על אתרי רשת חברתית כמקום שבו אתה יכול לעשות קצת סיור וירטואלי על הקהל שלך. אם אתה מתכוון להציע להם פתרונות לבעיות שיש להם, אתה צריך להבין בדיוק מה הם צריכים ואילו נסיבות יצטרכו להתרחש כדי שהם יחליטו לבצע רכישה.

בדוק את מאמצי המדיה החברתית של התחרות שלך

אם אתה רוצה להפיק את המרב ממאמצי המדיה החברתית שלך, אתה גם רוצה להקדיש זמן כדי לבדוק מה המתחרים שלך עושים. גלה באילו סוגי אסטרטגיות הם משתמשים כדי ליצור אינטראקציה עם משתמשים וכיצד הקהל שלך מגיב למאמצים שלהם. באופן אידיאלי, מה שאתה רוצה לעשות במסע הפרסום שלך במדיה החברתית הוא למקם את המוצר שלך בצורה שהקונים יבינו ויעריכו מה עושה אותו שונה מהחלופות הזמינות.

צור אינטראקציה עם קהל המדיה החברתית שלך

אם אתה רוצה להבין באמת את הקהל שלך, אתה צריך להקדיש זמן לאינטראקציה איתם. מדיה חברתית היא כולה שיחות, ואם אתה מקפיד על אינטראקציה עם הקהל שלך, אתה תכיר אותם ואת הדברים החשובים לו ביותר.

לצד היכולת לפתח מערכות יחסים חיוביות באינטרנט עם הקהל שלך, אתה גם תמצב את עצמך כמומחה בנישה שלך וכמי שהעוקבים שלך יכולים לסמוך עליו. לקחת את הזמן ליישם אסטרטגיות שיעזרו לך להבין את קהל המדיה החברתית שלך ייקח זמן מה, אבל המידע שתוכל ללקט יהיה בעל ערך רב למאמצי השיווק שלך.Source by Darren Olander

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.