כיצד לבחור תוכנת אנטי וירוס

כאשר בוחנים את התרחיש של עולם הסייבר כיום חשוב מאוד שיהיה פתרון יעיל לאבטחת סייבר. אבטחה ותוכנת אבטחת אינטרנט נכונה הפכו כעת למרכיב מרכזי עבור כל עסק, מכיוון שהיא מסייעת להגן על המחשבים האישיים, השרת והאפליקציות שלך מפני התקפות סייבר מסוכנות לרבות וירוסים, תוכנות זדוניות, האקרים, תוכנות ריגול ועוד.

עם זאת, די קשה לבחור פתרון אבטחת סייבר נכון לעסק מכיוון שישנן מספר אפשרויות זמינות בשוק.

לפני רכישת כל פתרון אבטחת סייבר חשוב מאוד לקבוע מה אתה צריך מתוכנת האבטחה שלך מכיוון שלא כל חבילות האבטחה מבצעות בדיוק אותן עבודות. עכשיו בואו נקבע מה אנחנו צריכים מכלי אבטחה:

על מה צריך להגן?

חשוב מאוד לקבוע כמה שרתים, מחשבים והתקנים ניידים אתה צריך להתקין תוכנת אבטחה

אם כבר יש לך תוכנת אבטחה:

אתה יכול לחסוך את הכסף שלך על ידי שדרוג התוכנה הקיימת שלך

כמה ידע טכני יש ברשותך?

חשוב להכיר את המומחיות הטכנית של צוות ה- IT שלך מכיוון שתוכנות קלות מאוד לטפל במקומות שבהן מורכבים מאוד. אתה יכול לתת לאנשי הצוות שליטה רבה יותר רק אם הם מבינים את הסיכונים.

מה התוכנית העתידית של העסק שלך?

אם התכוונת להרחיב את העסק שלך, וודא שתוכנת האבטחה מאפשרת לך להוסיף מכשירים נוספים לרשת.

איזה אבטחת אינטרנט אתה רוצה?

באופן כללי, ישנם שני סוגים של תוכנות אבטחה עצמאיות ומרוכזות, למרות שרבים מהאנטי -וירוס חולקים את אותן התכונות אך חשוב מאוד להבין את ההבדל ביניהן.

תוכנת אבטחה עצמאית:

זה די קל להתקין תוכנות עצמאיות מכיוון שצריך להתקין ולנהל אותן במערכות שונות בנפרד. עם זאת, קל מאוד לצוות להשבית אותו והותיר נתונים עסקיים פגיעים ולא מאובטחים.

תוכנה מרוכזת:

בעזרת כלי מסוג זה תוכל לנהל מספר מכשירים מחוברים באמצעות לוח בקרה. כלי אבטחה מסוג זה נותן לך את הביטחון שהכל מוגן ברשת שלך.

מה עליך לבדוק לפני רכישת תוכנת אבטחה?

אבטחה הפכה לחלק חשוב באבטחה העסקית, כך שברגע שתצמצם את הרשימה של חבילות האבטחה, תוכלו לשקול עוד את הנקודות הבאות:

  • המערכת שלך מפעילה אותו? תוכנת האנטי וירוס זקוקה להרבה מהמערכת שלך כיוון שסורקים כל הזמן את הקובץ השונה ברקע. לכן חשוב מאוד שהמערכת שלך תענה על דרישת התוכנה.

  • עליך לבדוק אם היא מתנגשת עם תוכנות קיימות אחרות או לא. מכיוון שתוכנת האבטחה ניגשת לכל הנתונים שלך במערכת, היא עלולה להתנגש מדי פעם גם עם תוכנות אחרות.

  • זה אמור לעלות מתחת לתקציב.

אלה כמה היבטים חשובים שיעזרו לך למצוא כלי אבטחה מתאים לעסק שלך.Source by Mark McCall

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.