יתרונות הגנת אנטי וירוס מבוסס ענן

ככל שכולם נהנים מהקלות והנוחות שהביאה האינטרנט למשתמשים ברחבי העולם, ריבוי איומי וירוסים מעכב את כל החוויה. כמשתמש מתוסכל שלא יכול להתמודד יותר עם המטרד, מה שאתה צריך זה למצוא את תוכנית האנטי וירוס האידיאלית שתאפשר לך ליהנות מהטבות של האינטרנט ובכל זאת תספק הגנה מלאה באינטרנט.

כאן נכנסת לתמונה הגנת וירוסים בענן. הגנה מפני וירוסים בענן היא תוכנית המשמשת תאגידים במאמציהם להגן על הרשת שלהם מפני איומים מקוונים שונים. הוא מספק יתרונות רבים שהופכים את ההגנה המקוונת ליעילה ויעילה יותר. במונחים של יעילות, זה גם מבטיח שהוא לא יבקע את המערכת שלך, מה שאופייני לרוב התוכנות הקונבנציונליות להסרת וירוסים.

בדיקות מתקדמות מתבצעות על תוכנות אנטי וירוס כדי לקבוע את יעילותן ואת קריטריוני העבודה. בכל הנוגע להגנה על ענן, נערכו בדיקות, כאשר עוד כמה בתהליך כדי להדגיש את היתרונות של שימוש במוצרי אנטי-וירוס מבוססי ענן כפי שהוזכר להלן:

1. שימוש בהורדה של אנטי וירוס בענן יעיל יותר מכיוון שהוא עוזר להפחית את התלות במשתמשים. הוא מעודד פיתוחים של מחשבים אישיים ללא מאמץ ותומך בניהול מרכזי ומגן באופן יסודי על מערכות קולקטיביות.

2. הוא פועל על כל שולחן עבודה תוך כדי בדיקה ומחובר לשרת ניטור מרכזי בענן. עדכונים לחתימות וירוסים הינם אוטומטיים גם ללא קישוריות לאינטרנט, שכן הדבקות בעננים נעוצות בקונסולת השרת המרכזי וניתן לצפות בהן מדפדפן אינטרנט.

3. אפשר להעביר את הגנת נקודת הקצה לענן מכיוון שהעדכונים הם אוטומטיים והמשתמשים יכולים להפעיל אותה על ידי צפייה בפעילויות מגוונות ברחבי הרשת. באמצעות הגנה בענן יש אפשרות ליזום סריקות אנטי וירוס מכיוון שיש פחות תוכנות מותקנות.

4. זה יוצר את השילוב של התכונות הטובות ביותר, אשר נבדקות כראוי ובכך מספקות הגנה יעילה מאשר מגרש קונבנציונלי. יתרונות מעטים הם זיהוי פרטני, זיהוי חדירה, סריקות אוטומטיות ודיווח. בחר את התוכנית עם מחירים יחסיים ותכונות הגנה.

5. שירותי ענן מוצעים מבוססי אינטרנט ולכן ניתן לגשת אליהם בקלות דרך האינטרנט בכל מכשיר שיש לו דפדפן בקלות. שירותי ענן מעטים הם בחינם ואחרים ניתנים תמורת כסף, הכוללים תקשורת (דואר אלקטרוני, טלפוניה IP ו-IM), מנוי לתוכנות מיוחדות שונות, סביבות פיתוח ותמיכה של יישומים, שירותים וירטואליים, משחקים ובידור שונים וכו'.

6. משתמשים יכולים לווסת את עוצמת עיבוד הנתונים של תוכנת האנטי-וירוס הטובה ביותר שלהם. זה יכול להועיל מאוד לחברות הפועלות על בסיס עונתי שכן שינוי הכרח הוא חשוב.

זה בהחלט תלוי במשתמש להשתמש בתוכנת אנטי וירוס ולהחליט על רמת ההגנה עבור המערכת שלו ובכך לשמור על אבטחת הרשת הארגונית שלך.Source by Alexs Smith

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.