טכנולוגיה לחסימת פרסומות ובעל העסק המקוון

דפדפנים רבים משתמשים כעת בטכנולוגיית חסימת פרסומות על מנת למשוך משתמשים. הטכנולוגיה הזו מונעת מדברים כמו מודעות באנר, מודעות קופצות ואפילו מודעות קליקים בסיסיות אפילו להופיע בחלון שלך, מה שגורם לגלישה ללא מודעות. למרות שזה שימושי עבור המשתמש, הרבה עסקים באינטרנט מרגישים מאוימים על ידי הטכנולוגיה הזו, מחשש שהם לא יוכלו להעביר את המסר שלהם לציבור יותר. למען האמת, טכנולוגיית חסימת פרסומות יכולה לעבוד לטובתך, אם אתה מתמצא בזה. הנה איך:

1. חסימת מודעות חוסכת לך כסף. הבעיה עם סגנון התשלום לקליק של הפרסום היא שאתה מתעצבן גם אם מישהו לוחץ בטעות על הפרסומת שלך ותאונה מסוג זה היא נפוצה ביותר. אולי כל קליק עולה לך רק סנט או שניים, אבל זה מצטבר במהירות. עם חסימת הפרסומות, אינך צריך לדאוג יותר מפגיעות מקריות.

2. חסימת מודעות מכריחה אותך להיות יותר יצירתי-ובכך להתבלט. מודעות באנר, מודעות של תשלום לקליק וחלונות קופצים משעממים וממילא מתעלמים מהם. מכיוון שהם כבר לא מגיעים לאנשים, אתה צריך לעשות עוד קצת עבודה במאמצי הפרסום והנראות שלך. יצירתיות פירושה שאתה בלתי נשכח יותר – כלומר יש לך סיכוי טוב יותר למשוך לקוחות.

3. לא משנה עד כמה חסימת פרסומות נפוצה, לא כולם ישתמשו בה בכל מקרה. חסימת מודעות לפעמים עולה יותר כחלק מדמי מנוי, היא חלק ממנוע חיפוש שאנשים לא אוהבים, או שמישהו יחליט להשבית אותו. בלי קשר לסיבה, חסימת מודעות לעולם לא תכסה את העולם, אז למה לדאוג בקשר לזה?

4. פרסומות אקראיות הפזורות ברחבי האינטרנט צריכות להיות רק חלק קטן ממסע הפרסום שלך. כדי להצליח באמת, אתה צריך להיות נראות בכמה שרוכים באינטרנט, לא רק אחד, אז אם אתה מאבד את מודעות הבאנר שלך, אז אתה צריך להיות תוכנית מגירה במקום בכל מקרה כדי לא פשוט להפסיק לעצור.

5. אם שום דבר אחר, יש לך סוג אחד פחות של שיווק לדאוג לגביו מה שאומר שאתה יכול להשקיע יותר זמן בזנים אחרים שעובדים טוב יותר או בהרחבת העסק שלך באופן כללי. חסימת פרסומות היא לא מה לחשוש עבור בעל העסק המאורגן, היצירתי והמתמצא באינטרנט. זה עוד דבר שעליו להתגבר על המשימה שלך להיות בעל עסק מקוון מצליח.Source by Addy K.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.