טיפים לשיווק במדיה חברתית – בהתאם לכלל ה-80%-20%.

יש אינסוף דרכים להגיע לקהל שלך, אין נוסחה סודית ככזו. יישום כלל 80-20 צריך תמיד להיות חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית השיווק שלך במדיה החברתית. בקיצור זה אומר ש-80% מהתוכן שלך צריך להיות מכוון מעורבות, מה שנותן משהו בעל ערך לקרוא לצופים שלך ולערב אותם בשיחות או השתתפות ורק 20% צריכים להיות מוקדשים לקידום העסק שלך.

יש צורך לקבוע את העובדה שאנשים מגיעים לפלטפורמות המדיה החברתית בשביל אינטראקציות חברתיות ולא כדי לקרוא את הצהרת המכירות שלך! שיווק במדיה חברתית נוטה יותר לבנות מערכות יחסים, אמון וסמכות באינטרנט במקום לעצבן את הקהל שלך עם מכירות חוזרות ונשנות.

80% תוכן – אינפורמטיבי ואינטראקטיבי: חלק זה באסטרטגיית השיווק נועד בעיקר לשיתוף תוכן טוב הקשור לעסק שלך. במילים פשוטות, חפש את התוכן שמעניין את הקהל שלך ושתף אותו בפלטפורמות שונות של רשתות חברתיות. חשבו על ציוצים מחדש, שיתוף מחדש של פוסטים, קישורים לביקורות, ציטוטים מעוררי השראה, ברכות, סקרים, טריוויה ותחרויות ועוד רעיונות מכווני מעורבות. אם אתה מבולבל איך להעלות פוסטים כאלה, עשה את המפורט להלן:

  • עקוב אחר משפיענים מובילים בתעשייה שלך, צפה בפוסטים שלהם, ציוצים ועצב בעצמך או כנראה שתף אותם מחדש בתור פיסת מידע טובה.

  • שתף עובדות מעניינות משלך, תוכן בין העוקבים בדף שלך ותגרום להם לעניין.

  • גרמו לתוכן שלכם להגיע למשפיענים שלכם ולנסות לחבר ביניהם.

  • ארגן טריוויה, תחרות ופרס את הזוכים מה שמחייב את הקהל לעסוק בפעילות ולרכוש אמון במותג שלך.

20% קידום עצמי: בזמן העבודה על הסעיף הזה, כלול מידע ש"מועיל" לקהל שלך על ידי מתן הנחות, הצעות מיוחדות עם כפתור קריאה לפעולה המוביל לאתר שלך שיאפשר להם ללמוד עוד על השירותים/המוצרים שלך. פרסם את יתרונות המוצרים/שירותים שלך, ביקורות, המלצות, מפרטים וכל מידע אחר שאתה צריך כדי לשמור על המוניטין שלך.

בשורה התחתונה: אם מותג מתמקד יותר מדי במכירות שלו ומרגיז את הקהל ברשת החברתית עם פרסום מכירות ללא הפסקה, בטוח יבריח מבקרים והפניות. הקהל פשוט יקפוץ פנימה והחוצה שלך מדיה חברתית דף אפילו בלי לנחות באתר שלך (תנועה לאתר שלך היא המניע הבלעדי של כל אסטרטגיית שיווק). תן לקהל שלך את מה שהוא רוצה לקרוא במרווחי זמן קבועים ותראה זינוק בעוקבים ובסמכות של המותג שלך ותשמור על נוכחות עקבית במדיה החברתית.Source by Carlshen Firoze Wadia

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.