טיפים לגיוס כספים באינטרנט

אם אתם מתכננים לערוך גיוס כספים, מומלץ לשקול לכתוב תיאור מעולה ולהעלות כמה סרטונים ותמונות אישיים. זה ייתן לך הזדמנות להיות אמיתי ואישי. אם אתם שוקלים אסטרטגיית גיוס תרומות באינטרנט, חשוב לקדם את הגיוס. שקול לבקש מחבריך ועמיתיך לשתף את הדף שלך. טיפים נוספים לגיוס כספים באינטרנט כוללים:

· השקת אתר חדש מותאם לנייד

כדי לגייס כסף ביעילות, חשוב שיהיה אתר אינטרנט המציע רושם ראשוני טוב. ישנם מספר כלים זמינים באינטרנט המסייעים לעסקים להשיק אתרים מעוצבים היטב שקל לעדכן, בנוסף להיותם תואמים לנייד. כלים אלה מציעים תבניות הכוללות אינטגרציה של מדיה חברתית. חלק מהתבניות מסופקות במספר שפות. הם נותנים לך הזדמנות להוריד ערכות נושא בעלות נמוכה או בחינם כדי לפתח אתר מותאם לנייד.

· השקת ניוזלטר אלקטרוני

כבר כמה עשורים, ניוזלטרים אלקטרוניים הוכיחו את עצמם ככוח מניע יעיל לתרומות מקוונות. עסק יכול לשקול להשקיע את משאביו הכספיים ואת זמנו בפרסום ניוזלטרים אלקטרוניים לפחות פעמיים בחודש. מספר שירותי תקשורת דוא"ל מבוססי אינטרנט יכולים לעזור לך להשיק ניוזלטר אלקטרוני. העמלות יכולות להיות נמוכות כמו $15 דולר עבור רשימת דוא"ל של פחות מ-500 מנויים. זה יכול להיות מאתגר כלכלית עבור עסקים קטנים יותר. עם זאת, מדובר בהשקעה משתלמת. אם הכספים שלך מוגבלים, תוכל לשקול לבקש מתורם גדול לתת חסות לניוזלטר האלקטרוני שלך למשך שנה לפחות, ובתמורה, תוכל לשקול לקדם את העסק שלו בניוזלטר האלקטרוני.

· קבלו תרומות באינטרנט

בגלל תשתית בנקאות מקוונת בלתי מוגבלת, תשלומים מקוונים אפשריים. לכן, אתה יכול לשקול הקמת חשבון מקוון לקבלת תשלומים ב-PayPal שנעשו באמצעות כרטיסי אשראי. לא משנה כמה זמן או מייגע תהליך ההרשמה הוא, חשוב לקבל תרומות מקוונות. אתה יכול לשקול להוסיף את כפתור "תרום עכשיו" לעמוד הבית ולעמודים אחרים של האתר והבלוג. יתרה מזאת, אתה יכול לעצב דף "תרום" המפרט כיצד התורמים יכולים להגיש את התרומות שלהם באינטרנט, למצוא בדואר, לשלוח כסף נייד או להעביר כספים.

· צור עמוד פייסבוק

אחת הדרכים היעילות ביותר להשיק נוכחות במדיה החברתית היא באמצעות יצירת עמוד פייסבוק. זה ייתן לך הזדמנות ליידע את הציבור על הארגון שלך באמצעות עדכוני הסטטוס בפייסבוק. יתר על כן, שקול להקים קבוצת פייסבוק הכוללת קישור לדף גיוס התרומות. זה יכול לעזור רבות בעידוד תרומות מקוונות.Source by Simon M Kate

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.