חשיבות הרשתות החברתיות בחברה שלנו

הזמן טס מהר, לפני מספר שנים אנשים נוטים לתקשר באמצעות גאדג'טים קווית כגון טלפונים או מכשירי רדיו. כיום, האינטרנט עיצב מחדש את עולמנו מעבר לדמיוננו. אנשים משתמשים כיום במחשבים שולחניים או ניידים לא רק לעבודה, אלא גם לבידור ולתקשורת.

חלק מהפופולריות ההולכת וגוברת של האינטרנט העולמי כאמצעי תקשורת חדש הוא הופעתם של אתרי רשתות חברתיות. אלה הם אתרים קנייניים שיכולים לשמש אנשים רגילים לפרסם פרופילים אישיים, תמונות, סרטונים, מוזיקה והודעות. משתמשים באתרי רשתות חברתיות יכולים להזמין "חברים" אחרים להצטרף לרשת שלהם בכדי שיוכלו לצפות ולשתף מידע אישי זה על זה.

ישנם מספר אתרי רשתות חברתיות כיום, בין הפופולריים שבהם ניתן למנות את פייסבוק, MySpace וטוויטר. רוב החברים באתרים אלה הם בני נוער שפשוט אוהבים את חברתם של חברים ואנשים אחרים. עם זאת, האם ידעת עד כמה חשובים אתרי הרשתות החברתיות?

1. שמירה על קשר

על ידי שמירה על פרופיל באתרים אלה, יקיריכם, חבריכם וקרובי משפחה רחוקים לא חייבים להתקשר אליכם כל פעם רק כדי להישאר בקשר אחד עם השני. אפשר לנצל פרסום הודעות, תמונות וסרטונים אישיים של עצמם עבור יקיריהם לראות שוב ושוב. זוהי טכנולוגיה זולה, מהירה וזמנית זמינה לכולם.

2. ציד עבודה

מספר חברות בארה"ב ובאירופה מנצלות אתרי רשתות חברתיות כדי להשיג עובדים מוכשרים. מצד שני, מועמדים לעבודה מנצלים אתרים אלה כדי לפרסם קורות חיים ותעודות. זהו כלי נהדר שאפשר להשתמש בו כדי ליצור רושם טוב על חברה. אם אתה מבקש עבודה הקשורה למחשב, יהיה נהדר לשמור על פרופיל אישי.

3. חירום

שמעת על כמה אלפי אנשים שנשמרו באמצעות אתרי רשתות חברתיות? טוויטר היה כלי נהדר עבור רבים להעביר הודעות לאלפי אזרחים מודאגים ברגע של טרגדיה ואסונות טבע. אנשים המחפשים גיוס תרומות ותרומות יכולים להשתמש באתרי פייסבוק או MySpace כדי לקרוא לאנשים נדיבים.

אנשים רבים רואים באתרים אלה יצירת השטן. זה יכול להיות. עם זאת, יש להבין שכל דבר יכול להפוך לטוב או רע בהתאם לכוונות האדם. אתרי הרשתות החברתיות עיצבו את עולמנו בין אם נרצה ובין אם לאו וזה יהפוך לכלי חיוני אם ישמש אותו למטרות טובות.Source by Anthony Pineda

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.