חסרונות בקריאת פורומים למסחר במט"ח

זה בלתי נמנע שקריירת מסחר במט"ח תהיה סלעית במידה מסוימת, כפי שלמדת זה עתה את החבלים וכמעט כל קונספט טרי לגמרי וחדש לך. זו גם הסיבה שרוב הסוחרים החדשים ניגשים לפורומים בפורקס במטרה לחפש טיפים ואסטרטגיות.

למעשה, זה מה שעשיתי כשהתחלתי לסחור בשוק המט"ח. הרעיון של מסחר בשוק המט"ח היה כל כך מבלבל והייתי צריך למצוא מקום לחפש בו טיפים ואנשים שיעזרו לי להתחיל. הפוך בפורומים הוא שיש המון מידע עליהם. למרבה הצער, כמעט כל התכנים הם שטויות.

פתאום אתה עומד בפני נתח שלם של מידע, ואין לך אפילו ניסיון רב בניהולו. אתה מקבל תחושת בטן חזקה כי קיים "גביע קדוש" למסחר במט"ח באחד משירי הפורום האלה, ואתה תהיה מיליונר בן לילה ברגע שתצליח למצוא אותו. למרבה הצער, הפרסומים בפורומים כאלה אינם מסוגלים לעזור לך להגיע לרמה זו.

אם אתה פשוט רוצה ללמוד את המונחים הבסיסיים ביותר כשמדובר בשוק המט"ח, אז הפוסטים בפורומים אלה יועילו לך מאוד. עם זאת, אם המטרה שלך היא למצוא אסטרטגיה מנצחת למסחר במט"ח, אין טעם לבדוק פורומים אלה.

כמו כן, רוב המתחילים בשוק המט"ח נוטים לחפש קיצורי דרך כדי להרוויח כסף. עליך להבין תחילה שיישום אסטרטגיות סאונד וניתוח מעמיק לאורך זמן שעוזר לך לקבל תשואות. למרות שזה כיף לחשוב על האפשרות של סוד אמיתי למסחר במט"ח קיים בחוץ, אני ממליץ לך לנצל את הזמן הזה כדי ללמוד כמה יסודות אמיתיים של מסחר במט"ח במקום זאת.

אני זוכר בבירור שביליתי יותר מדי זמן בפורומים האלה, בתקווה שאוכל למצוא איזה סוד שפספסתי בעבר, שיעזור לי להפוך למיליונר בן לילה. אחרי חודשים שבהם ביצעתי בדיוק את זה, הבנתי שאין טעם לעשות זאת.

רק כאשר תיפטר מהמנטליות הזו, ותתרכז ביסודותיך במסחר במט"ח, תתחיל לראות רווחים מתחילים להתגלגל. אל תצפה להיות מיליונר בן לילה. עם זאת, להיות מיליונר בעוד כמה שנים משוק הפורקס אפשרי מאוד אם אתה עובד קשה ומפסיק לחפש קיצורי דרך!Source by Alvin J X

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.