חמשת המיתוסים המסוכנים ביותר לאבטחת אינטרנט

אריק לרקין ב- PC World מדווח כי עלינו להיפטר ממיתוסים על האינטרנט כדי להישאר בטוחים באינטרנט.

מיתוס מספר 1:
בני נוער לא מותאמים משחיתים את המחשב שלך.

מציאות מספר 1:
חלפו הימים שבהם בני נוער חיפשו 15 דקות של תהילה. הפשע המאורגן הוא האשם. הם רוצים כסף. משווקים שחורים ברשת מציבים תוכנות זדוניות במחשבים כדי להרוויח כסף. הם משתלטים על מחשבים אישיים כדי לשלוח דואר זבל, לגנוב כניסות ופרטי כרטיס אשראי, או לפרוץ חשבונות משחק. הם משתמשים בחשבונות דואר אינטרנט גנובים כדי לבקש העברות מרשימות אנשי קשר ופשיטות ממשחקים מקוונים למכירת הפריטים או המטבע במשחק בכסף אמיתי. הונאה פיננסית של עברייני סייבר עלתה לצרכנים ולעסקים מיליארדי דולרים.

מיתוס מספר 2:
כל מה שאתה צריך זה תוכנת אנטי וירוס טובה.

מציאות מספר 2:
שגוי. תוכנית אנטי וירוס טובה תעזור לעסקה טובה, אך חברות אנטי וירוס נעולות בקרב מתמיד עם פושעי סייבר שעושים כל מאמץ להישאר צעד אחד לפני תוכנת האנטי וירוס. כן, פעמים רבות תוכנת האבטחה יכולה למנוע את ההתקפות, אך פעמים אחרות יש חורים בתוכנה והפושעים מקבלים את העליונה. אתה צריך יותר תוכנת אבטחה מאשר רק תוכנת אנטי וירוס טובה כדי להגן עליך מפני פשיעה ברשת.

מיתוס מספר 3:
אתה בסדר אם אתה רק זהיר היכן אתה גולש.

מציאות מס '3:
צורת חשיבה זו מיושנת. לפני שנים אתה יכול לדעת אם אתר מסוכן רק על ידי התבוננות בו, ואם היית זהיר עם הודעות הדוא"ל שלך, אתה יכול ללכת ללא תוכנת אנטי וירוס. לא עוד. כעת דפים אישיים ואתרי חברות בעלי שם גדול נפרצים על ידי פושעי רשת המשתמשים בפגמים בתוכנת האבטחה להתקנת תוכנות זדוניות. יהיה עליך להיות מומחה כדי לזהות דף שנפרץ או הודעת דוא"ל שהותקפה. מלבד תוכנת אנטי וירוס, אתה צריך תוכנות ריגול, antirootkit וחומת אש דו כיוונית יחד עם צוות טכנאים שיגן עליך מפני פושעי סייבר.

מיתוס מס '4:
"אם זה לא נשבר אל תתקן את זה" מחייב לדעת מתי משהו נשבר.

מציאות מס '4:
בימים אלה ישנם תהליכים מוסתרים זדוניים, איומים, קבצים או מפתחות רישום ואתה זקוק לטכנולוגיה מתקדמת נגד שורש קיט כדי להסיר אותם.

מיתוס מספר 5:
המיתוס החמור יותר. כולנו נידונים. הישאר במצב לא מקוון.

מציאות מספר 5:
כן, אתה יכול להיפרץ, אבל אם אתה מכיר את הסיכונים ומתכונן בצורה מספקת תוכל ליהנות ממה שיש לרשת להציע. על ידי ביצוע השלבים הפשוטים הללו, תוכל להגן מפני פושעי רשת.

* התקן אנטי וירוס+תוכנת ריגול, antirootkit וחומת אש דו כיוונית על המחשב שלך.

* ודא שלמחשב שלך יש עדכוני אבטחה יומיים, שדרוגים אוטומטיים לתוכנות חדשות ותמיכה מלאה בתוכנת אבטחה.

* האם המחשב שלך יפקח מדי יום על תוכנות זדוניות והפסק קודים זדוניים לפני שהם יכולים לפגוע במחשב שלך.

* קבל הגנה על מיילים וקבצים מצורפים.

* יש צוות טכנולוגי משלך כדי לשמור על המחשב שלך נקי ופועל היטב.

אל תיפול כבן ערובה לפושעי רשת. אל תקבלו את המיתוס הגרוע ביותר כי הנוכלים הם הבעלים של האינטרנט וכי האפשרות הטובה היחידה היא להשתמש באינטרנט כמה שפחות.Source by Miriam Bobroff

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.