חוסם דואר זבל חינם – סקירת מסנן דואר זבל של קקטוס

כמות הדואר הזבל הנשלחת נמצאת בעלייה. דוא"ל לא מבוקש מהווה כיום למעלה מ -50% מתעבורת הדוא"ל. ישנם צעדים שתוכל לנקוט כדי להפחית את עוצמת הקול שאתה מקבל. קו ההגנה האחרון הוא שיהיה מסנן דואר זבל אישי במחשב שלך. ישנם מספר פתרונות סינון, למרות שרובם כרוכים בעלות. אחת מחתיכות התוכנה החינמיות נקראת מסנן דואר זבל קקטוס. להלן הסקירה שלנו.

המוצר קל להורדה והתקנה. למעשה זהו אחד הדברים הטובים ביותר במוצר – קלות השימוש. אל תדאג שאתה תצטרך לקרוא עוד מדריך מסיבי כדי להפעיל את הדבר. מרענן, ההנחיות אורכות עמוד אחד בלבד.

לאחר שהגדרת את התוכנה, כל ההודעות שהיא חושדת הן דואר זבל מתויגות. תג זה הוא הודעה המתווספת לשורת הנושא כגון "CACTUS SPAM". זוהי משימה פשוטה למדי ליצור תיקיה חדשה ב- Outlook ולהגדיר כלל שאומר להעביר את כל הודעות הדוא"ל המכילות את המילים "CACTUS SPAM" בנושא לתיקיית הדואר הזבל החדשה.

לאחר מכן תוכל לבדוק מדי פעם את תיקיית הדואר הזבל שלך כדי לוודא שהתוכנה לא תייגה הודעות דוא"ל מחבריך בטעות. לאחר שתוודא שאין 'חיובי שווא', תוכל למחוק את שאר הדואר הזבל. היופי במערכת זו הוא שבסופו של דבר אתה מקבל את ההחלטה למחוק אילו מיילים. המערכת לא יכולה למחוק עבורך דבר; לכן הוא לא יכול למחוק שום דבר בטעות.

לתוכנה יש גם תכונת 'הדרכה' כך שככל שאתה משתמש בה יותר כך היא מתרגלת לסוג המיילים שאתה מסמן כדואר זבל. זה הופך אותו ליעיל יותר לאיתור מיילים זבל בעתיד.

עבור תוכנה חינמית, מסנן דואר הזבל של קקטוס עובד טוב מאוד. זה קל להתקנה ופשוט לשימוש. למה עוד אפשר לצפות?Source by Paul Elms

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.