התחל בקהילת הפורום שלך

פורומים מהווים תוספת מצוינת לאתר כדי למשוך מבקרים לאינטראקציה עם האתר ולחזור לאתר בתדירות גבוהה. למרות שישנן תוספות רבות אחרות לאתר שיכולות לשמר מבקרים ולגרום להם לחזור לעוד, הפורומים הם אולי המרתקים ביותר עבור המבקרים באתר שלך ומציעים את מירב היתרונות הן לבעל האתר והן למבקר.

למרבה הצער, תוספת פורום לאתר אינה מבטיחה את הצלחתו ותועלתו באיסוף תשומת הלב והאטרקטיביות המשוערות. פורום חדש ללא תוכן, ללא חברים או ללא דיון פעיל הוא כמו אולם ריק. כל מי שנכנס לחדר ריק כזה היה בהחלט מקבל את הזחילות ולברוח הכי מהר שהוא יכול. באופן דומה, הפורום שלך עלול לאבד במהירות את התועלת לכאורה אם הוא ריק וחשוף.

להתחיל ולבנות א פורום פעיל באתר שלך זה לא דבר של מה בכך. זה דורש הרבה זמן, סבלנות ועבודה קשה. למה זה ככה? ובכן, ישנם מספר גורמים חשובים המפחידים את המבקרים ועליך להסיר גורמים אלה על מנת לשכנע את המבקרים להישאר, לקרוא ולאחר מכן לפרסם ולהצטרף לדיונים. אם אין דיונים מלכתחילה, אף אחד לא היה בסביבה כדי לדון! זוהי בדיוק שאלה של תרנגולת וביצה שעליך לענות עליה. ישנן מספר שיטות להתגבר על בעיות אלה ולהתחיל תוכן/דיונים בפורום שלך.

1. כתוב תוכן טוב ובקש משוב

בעל תוכן טוב מושך את המבקרים לקרוא ואם יש להם שאלות או חששות, הם תמיד יכולים למצוא קישור לדון בו בפורום שלך. הקפד לספק להם קישור ושקע להצהרה בפורומים שלך. החלק הקשה הוא בכתיבת תוכן איכותי באתר שלך.

2. להציע תמריצים בחינם

חלק מהפורומים מציעים לחברים פעילים הזדמנויות פרסום מיוחדות כגון באנרים או קישורי טקסט באתר ובפורומים. לאחר מכן מעודדים חברים לפתוח שרשורים ולפרסם ולהשתתף על מנת להשיג פרסום בחינם. מלבד פרסום בחינם, כדאי לשקול לתת עותק חינם של המוצר שלך לפוסטר העליון או לערוך הגרלת מזל על פוסטרים פעילים. שום דבר לא מנצח את הקידום מאשר מוצרים ותחרות בחינם. בקהילת מנהלי האתרים שלי (www.buildtolearn.com), אני מספק אחסון אתרים בחינם ל- cpanel לחברים שצברו 50 פוסטים. תמריץ זה היה בשימוש בשנתיים האחרונות והקהילה שלנו מונה כיום קרוב ל -10,000 חברים!

3. החלף פוסטים עם פורומים אחרים

יש הרבה אחרים פורומים חדשים התחיל ברשת כל יום ותוכל לעבוד יחד עם אתרים אחרים כדי ליצור תוכן בפורומים שלך. זהו חילופי 'אני אפרסם שלך ואתה מפרסם בשלי' שבו שני מנהלי האתרים משתתפים בפורומים של כל אחד אחר בכדי לגרום לכדור להתגלגל בפורומים. חילופי דברים אלה הופכים אותו למעניין יותר עבור שני הצדדים.

4. שלם על הודעות

אם יש לך כיסים עמוקים או שיש לך תקציב מהאתר שלך, אתה תמיד יכול לגרום לאנשים להגיע לפורום שלך ולהתחיל בדיונים. בדיקות האיכות נועדו להבטיח ש'פוסטרים חופשיים 'לא שולחים 3 פוסטים של מילים או מעתיקים פוסטים מפורומים אחרים.

5. דבר עם עצמך

אם כל השאר נכשל, בגלל תקציב נמוך או שאין לך מה להציע, אתה יכול ליצור 'עותקים וירטואליים' של עצמך ולהתחיל בדיונים עם עצמך. למבקרים חדשים בפורום שלך, הם רואים קהילה פעילה ודיונים, שעוזרים להם להתגבר על האינרציה. ברגע שיש לך קומץ חברים פעילים מדברים, אתה יכול להפסיק לדבר עם עצמך ולתת לקהילה שלך לצמוח בעצמה!

האמור לעיל הם רק כמה טיפים שאספתי מהשתתפות בפורומים ומבניית קהילות פורום ברשת בשנתיים האחרונות. החלק הקשה בהקמת פורום נמצא בשלב הראשוני. לאחר שהתגברת על המכשול הזה, הפורום נהיה קל יותר לצמוח ולהתבגר.Source by Dax Christopher

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.