השתתפות בפורום – טכניקת יצירת תנועה חינם באתר!

אם אינך משתמש בפורומים כדי למשוך תנועה ממוקדת לאתר שלך, אז אתה מפסיד את אחת הדרכים הקלות ביותר ליצור תנועה חינמית, מיידית וממוקדת לאתר שלך.

מה שאני הכי אוהב בטכניקה הזו הוא שאם אתה עושה את זה טוב, אתה יכול לראות תוצאות תוך דקות. כן אתה יכול ליצור תנועה בחינם לאתר שלך בדקות הקרובות על ידי שימוש בטיפים שאני חולק כאן. אני מקבל כ-5,000 מבקרים באתר שלי מדי חודש מפורומים בלבד אז אני יודע שאפשר לעשות זאת.

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא למצוא פורום הקשור לנישה שלך. אם האתר שלך עוסק בכדורגל, עליך לחפש פורומים של כדורגל בגוגל. אם מדובר בסטודנטים באוניברסיטה, חפשו בו ותמצאו כמה פורומים עמוסים.

הדבר הבא שעליך לעשות הוא להירשם. הירשם עם שם משתמש שתרצה למתג. זה יכול להיות שמך המלא, המילה הראשית בכתובת האתר שלך, כינוי האתר שלך או מה יש לך. לאחר מכן צור קובץ חתימה שיקשר חזרה לאתר שלך.

לאחר מכן, התחל לפרסם תשובות לשאלות שאנשים שואלים. היזהר כשאתה עושה זאת. ודא שאתה עונה רק על שאלות שאתה בטוח בהן, אחרת תעשה מעצמך מטרד. עיין לאתר שלך אם הוא יסייע לתשובתך.

פרסם כמה שיותר פעמים בפורומים שונים ובקרוב יהיו לך מספר רב של פוסטים. אנשים נוטים לכבד אנשים שיש להם הרבה פוסטים יותר מאלה שיש להם מעט פוסטים. הם נוטים לראות בהם מומחים.

לבסוף, לעולם אל תפרסם ישירות את האתר שלך, לא משנה כמה הוא מפתה. אתה תהיה מסומן כזבל. פנה לאתר שלך רק כאשר יש צורך בכך.

עזור לפתור בעיות של אנשים, ובאופן טבעי, אנשים ילחצו על הקישור בקובץ החתימה שלך.

עכשיו צא לשם ותפוס את התנועה מהפורומים.Source by Akin Alabi

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.