השתמש בפורומי נישה – מקום טוב למצוא רעיונות תוכן מעולים לבלוג או לאתר שלך הוא פורומי נישה

כדי להצליח עם בלוג או אתר בכל שוק נישה, הדבר הראשון שתמיד צריך להיות חשיבות עליונה במוחו של כל טירון, בעת יצירת תוכן לבלוג או לאתר שלו, הוא לבצע מחקר מעמיק על שוק הנישה שבחרו. לעשות מחקר כדי לברר כמה אנשים בעצם מחפשים את המידע שהם רוצים לכתוב עליו ולספק. ועל ידי ביצוע מחקר זה, זה ייתן למתחיל הרעיון טוב יותר לדעת האם יצליחו עם הבלוג או האתר שלהם. זה ייתן למתחיל מושג טוב יותר לדעת עד כמה שוק הנישה הנבחר שלהם יהיה פופולרי בקרב הקוראים שהם רוצים למשוך. בנוסף, ישנם מספר משאבים באינטרנט שהחדש יכול להשתמש בהם כדי לברר את המידע שהם מחפשים, אם הם יודעים היכן לחפש אותו וכיצד למצוא אותו.

מחקר פורום

מקום אחד שאחד חדש יכול לחפש כאשר הוא מבצע מחקר על שוק הנישה הנבחר שלו הוא בפורומי נישה. כל שעליך לעשות הוא להקליד את 'מילת המפתח' עבור הנישה שברצונך לברר מידע נוסף על מנוע החיפוש המועדף עליך, ואחריה המילה 'פורום' ולאחר מכן הקש enter.

דוגמאות לפורום:

פורום מתחילים

פורום אלקטרוני

פורום תחביב

פורום תכשיטים

פעולה זו תעביר את הטירון לחלון דפדפן שיהיה מלא בקישורי פורום — דף אחר דף של אותם למעשה. כל שעליך לעשות הוא להסתכל בדפי הדפדפן עד שתמצא פורום שנראה כאילו הוא מתאים לנישה שאתה מחפש ורוצה לברר מידע נוסף עליו, ולאחר מכן לחץ עליו.

פורומי נישה הם מקום באינטרנט אליו אנשים יכולים לשאול מגוון רחב של שאלות על כמעט כל נושא שהם מחפשים מידע עליו. בנוסף השאלות המתפרסמות נעשות גם בזמן אמת, מה שאומר שאתה יכול לרענן את הדפדפן שלך לעתים קרובות ככל שתרצה לראות שאלות חדשות שפורסמו, כפי שהן נשאלות. כל שעליך לעשות הוא לעיין בשאלות, בנוסף תוכל ללחוץ על כל שאלה כדי לראות את התשובות שפרסמו אנשים לשאלה הספציפית הזו.

וזכור, המידע שאתה מוצא יכול להיות בעל ערך רב. בנוסף, תלוי מה אתה מוצא, זה יכול לגרום לך להסתכל לכיוונים אחרים שאולי לא עלו בדעתך במקור. אז קח את זה ורץ עם זה אם זה קורה, מכיוון שמטרת הסוף שלך היא לבנות בלוג או אתר מוצלח. כי אתה אף פעם לא יודע לאן זה יכול להוביל אותך.

חלק מהפורומים גם יחייבו אותך להירשם אליהם לפני שתוכל לפרסם שאלות או לענות עליהן.

למה מחקר נישה

הסיבה העיקרית שאתה רוצה לעשות מחקר מעמיק על שוק הנישה שבחרת, לפני הקמת בלוג או אתר סביבו: שוק הנישה שבמקור היה לך בראש אינו יכול להיות פופולרי מספיק בקרב קוראים פוטנציאליים כדי להצדיק ביצוע עבודה רבה. מסביב לזה. אז כאמצעי זהירות, רשום כמה שווקי נישה אפשריים אחרים שאתה רוצה לבדוק, לפני שתתחיל במחקר שלך.

עכשיו זה לא אומר שלא יהיו אנשים שמתעניינים בנישה פחות פופולרית, אבל אם אתם מחפשים ליצור בלוג או אתר פופולרי שימשוך אלפי קוראים, אז בהחלט תרצו ללכת עם מה שהם אנשים מחפש. ובהחלט תרצו לתת להם נקודת מבט שונה ממה שקראו בעבר במקומות אחרים. אז אולי כדאי שתבדקו גם חלק מהתחרות שלכם, רק כדי לראות מה הם כתבו, ואולי לתת לקוראים פוטנציאליים תוכן חדש ושונה.

זכור. אתה רוצה ליצור תוכן שיגרור כמה שיותר קוראים. ולפני שתוכל לספק את התוכן הזה, עליך קודם כל לבצע את המחקר שלך. לפני שאתה בונה את הבלוג או האתר הזה.Source by Billy W Young

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.