השפעה על התנהגות צרכנים באמצעות רשתות חברתיות

המדיה החברתית הפכה מלהיות מקום לפגוש אנשים ולהכיר חברים חדשים לרצפת מכירות וירטואלית. בין אם בטוויטר, בפייסבוק, ב-MySpace או באתר אחר של רשתות חברתיות, אתה יכול למצוא עסקים רבים ואנשים בעלי דעת מכירות שמציגים את המוצר שלהם. הם לא מוכרים רק את עצמם, כמו כולנו, אלא את המותג שלהם. בגלל סוג הערעור השונה שהם רוצים לקבל, אלו כללים מסוימים שהם חייבים לציית להם כדי להשיג את ההשפעה החברתית שהם מתכוונים.

חשוב מאוד לפנות לכולם כדי למכור להכי הרבה. זה משחק של מספרים, אז מתוך מחשבה, מנהיגים עסקיים ויזמים אחרים חייבים להציג אישיות שתמצא חן בעיני רבים.

הצעד הראשון ביצירת פרופיל אטרקטיבי הוא להפוך אותו לידידותי. רוב משתמשי הרשת החברתית מעדיפים ליהנות מהזמן שלהם באופן רגוע. לחץ, בצורה של ריבוי ציוצים והודעות דואר זבל, רק ילחץ על אדם לעבור לעמוד הבא. אנחנו רוצים שהחוויה המקוונת שלנו תהיה חקרנית, אנחנו רוצים ללמוד על אחרים, אנחנו רוצים ליצור קשרים. על מנת להציג פרופיל ידידותי, עסקים צריכים להקדיש זמן להגדיר פרופיל מלא על ידי מילוי כל השדות. פרופיל ללא מידע על המפעיל משעמם; אין שום דבר שיעצור את תשומת ליבנו. חלק חשוב נוסף בשמירה על תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים הוא תוכן חדש. הישארות מעודכנת בטרנדים החברתיים היא חובה ותביא יותר משתמשים לפרופיל שלך. אם אדם אחד רואה ציוץ או פוסט מעניין בעמוד שלך, סביר להניח שהוא יזכיר זאת בפני חבר והפרסום מפה לאוזן משתלט.

כמעט חשוב לא להגזים בפוסטים ובציוצים מכיוון שאנשים יראו זאת כ"זקוקים לתשומת לב".

אני לא חושב שזה חשוב להפריד בין החשבונות האישיים והעסקיים שלך, אבל למעשה יכול להיות מטרד אם תצטרך ללהטט בשניהם. אם הדף האישי שלך מתנהל ביושר ללא יותר מדי מידע אישי, ייתכן שזו הדרך הטובה ביותר להיתקל כבעל עסק ידידותי לאנשים.

יש להימנע מכל דבר שיכול לסגור כל קבוצה באוכלוסייה. לדוגמה, מידע פוליטי, דתי ושנוי במחלוקת אחר לא צריך להיות בפרופיל שלך. אתה לא רוצה לתת לאנשים סיבה לא לאהוב אותך, כיוון שסירוב זה יופנה כלפי החברה שלך. מטרת הפרופיל היא להשפיע על התנהגות הצרכנים לטובת החברה שלך, לא להזמין דיונים.

אם בסופו של דבר יש לך יותר מאתר מדיה חברתית אחד, מה שמומלץ, עליך להיות בטוח שכל הפרופילים עקביים במה שהם מציגים ומייצגים. לאתרים שונים יש כלים שונים וטוב לעשות בהם שימוש אבל בסך הכל, שמור על הפוקוס על מקסום העסקים.

כמו כן, זכור, כל מה שאתה מכניס לאינטרנט הוא קבוע, אז בחר בחוכמה את מה שאתה רוצה לחשוף לאנשים. אתה תמיד יכול למחוק פוסט אבל רוב המשתמשים יראו אותו לפני שתוכל למחוק. מחיקה יכולה גם לגרום לך להיראות ספק ואינך רוצה ליצור ספק כשאתה מנסה להגדיל את המכירות.

זכור תמיד את הטווח הארוך כשאתה מפרסם מידע או מצייץ רעיונות. הצג את עצמך כבעל עסק חכם, מודע ועולמי והעסק שלך יזכה לאותו מוניטין.

מדיה חברתית היא מקום השוק המודרני, אל תפספסו את אחד האמצעים היעילים ביותר להשפעה על שיווק וכלי נהדר לניהול קשרי לקוחות. הצטרפו, אבל פעלו בזהירות.Source by Wagma Mohammadi

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.