ה'רואג 'של הרשתות החברתיות, סימניות חברתיות, Pligg ליצירת חברים מקוונים

'Rojak', אם אתה מחפש תחת אתר ויקיפדיה (בא עם תמונות), כתוב כי: Rojak היא מנה של סלט פירות וירקות הנפוצה במלזיה, סינגפור ואינדונזיה (שם היא מכונה Rujak). המונח Rojak הוא מלאית לתערובת, משמש גם כביטוי מגע לשילוב אקלקטי, ובמפורש משמש בדרך כלל לתיאור האופי הרב-אתני של החברה המלזית והסינגפורית.

אז מה הקשר בין רוג'אק לרשתות חברתיות, סימניות חברתיות וליצירת חברים מקוונים?

ובכן, בהגדרה אישית:

מהי רשת חברתית? הרשתות החברתיות היא קיבוץ אנשים לקבוצות ספציפיות, כמו קהילות כפריות קטנטנות או חלוקת חלקים וכו '. למרות שהרשת החברתית היא פוטנציאל ראש בראש, במיוחד במכללות או במקום העבודה, היא הפופולרית ביותר ברשת בגלל האינטרנט עמוס במיליוני אנשים שרוצים לספק את משתמשי האינטרנט האלטרנטיביים ולפתח חברויות ויחסים עסקיים וכו '.

כאשר מדובר ברשתות חברתיות מקוונות, אתרים נמצאים בשימוש נפוץ. אתרים אלה ידועים בשם אתרים חברתיים. אתרי רשתות חברתיות פועלים כמו קהילה מקוונת של משתמשי אינטרנט. כל אחד מחברי הקהילה המקוונים האלה חולק עניין משותף כגון תחביבים, דת או פוליטיקה. לאחר שתינתן לך גישה לאתר אינטרנט ברשת החברתית תוכל להתחיל להתרועע.

בימינו, רוב משווקי האינטרנט אוהבים רשתות חברתיות כתוצאה מאתר אינטרנט חברתי זה כמו פייסבוק, MySpace ו- Sumpleupon למשל, לא רק עוד חברת אינטרנט. אתר זה תפס את העניין של העמים הרבים ברחבי העולם ובמיוחד משווקי האינטרנט. היא הופכת לאחת בכל הדרכים שבהן אפשר ליצור רשת, להכיר חברים, קולגות ולהקים מיזמים משותפים בעלי ערך.

רשת חברתית סבירה כזו יכולה לעזור להם להוציא את הבשורה על העסק שלך במהירות ובמהירות המהירה ביותר וזאת בגלל מגוון המבקרים העצום שתקבל. אתר אינטרנט זה באמת יכול להרוויח למשווקי הרשת ליצור דפים אישיים משלהם שבהם הם יעשו הרבה דברים כמו קידום המוצר והשירות שלהם, מאמרים, הערות, דירוג ומשוב מעורר השראה ממשתמש או קוראים שונים.

מהו סימניה חברתית? סימניות חברתיות היא הנוהג של שמירת סימניות לאתר ציבורי ו"תייג "אותן בעזרת מילות מפתח. סימניות, לעומת זאת, היא ההמשך של שמירת כתובת אתר אינטרנט בו אתה רוצה לבקר בטווח הארוך במחשב שלך. באופן שונה זוהי פעילות המתבצעת ברשת מחשבים ניידים המאפשרת למשתמשים לשמור ולסווג מבחר פרטי של סימניות ולשתף אותם עם אחרים.

אתרי סימניות חברתיות אלה הם שיטה נפוצה לאחסון, סיווג, שיתוף וחיפוש של קישורים באמצעות טכניקות של אנשים מבוססים באינטרנט או אינטראנט. בנוסף תוכל למצוא שירותי סימניות המתמחים בנושא או פורמט מסוים – הזנות, ספרים, קטעי וידאו, מוזיקה, קניות, מיקומי מפות, יקבים וכו '.

שירותי סימניות חברתיות מורכבת משני שחקנים דומיננטיים – del.icio.us ו- StumbleUpon. שחקנים מרכזיים חלופיים הם כמו Yahoo, MyWeb, Digg, Fark, Feedster, Reddit, Blinklist ועוד רבים אחרים.

מהו PLIGG? פליג ( pligg.com ) הוא קוד CMS (מערכת ניהול תוכן) שניתן להוריד ולהשתמש בו בחינם. Pligg CMS מספקת תוכנת רשת חברתית המעודדת מבקרים להירשם לאתר שלך כך שיוכלו לשלוח תוכן וליצור קשר עם משתמשים שונים. אנשים משתמשים בתוכנה זו כדי ליצור אתרים שבהם נוצרים סיפורים ובהצבעה על ידי חברים, ולא עורכי אתרים. אתה יכול להשתמש במערכת ניהול התוכן של Pligg כדי להקים קהילת רשת חברתית משלך תוך דקות.

על מה העניין של ה'רואג "? ובכן, אם אתה תמיד מחפש אינטרנט להתחבר לרשת, אתה שומע לעתים קרובות על מונחים כמו 'רשתות חברתיות', 'סימניות חברתיות'. אז באיזה מהם להשתמש כדי להשיג את המטרה שלך? ובכן, למה לא להשתמש בשניהם?

כרגע ישנם כמה אתרי Rojak אלה בסביבה, שנוצרים באמצעות תבניות Cligg CMS כמעין כלי לסימניות חברתיות (או סקריפ הזמנות חברתיות), ומאגדים אנשים מכל תחומי החיים בעולם האינטרנט כדי להוסיף סימניות לאתרי האינטרנט שלהם. (כלומר שיתוף סימניות חברתיות), ובמקביל לרשת עם החברים המקוונים שלהם.

ייתכן שהם חסרים תכונות מפוארות כמו הבנים הגדולים, אך במטרה לאפשר לאנשים להתיידד באינטרנט, מנות הרואג 'האלה למעשה' טעימות 'כמו המראה שלהן.

למידע נוסף, בקר באתר Rojak זה: MettaBlog – התיידד באינטרנטSource by J. Lee

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.