הפצת בלוגים ושיווק בפינטרסט חשופים

חברות ואנשים פרטיים מתלהבים משדה המשחק הפתוח שבלוגים ופינטרסט מספקים. מגמות שיווקיות ברשתות החברתיות מצביעות על כך שזוהי שיטת יצירת תנועה חיונית עבור תאגידים גדולים וקטנים.

למה לא לשווק כאן? ענקית המדיה החברתית הזו מבוססת יותר בעיני מנועי החיפוש הגדולים. אם אתה מנהל בלוג; המשיכו לקרוא כדי לגלות מדוע כדאי לכם לשקול לקדם את העסק שלכם על תופעת ההצמדה הזו.

למה לשווק בפינטרסט?

לא רק שהרשת החברתית בעלת הנטייה החזותית הזו גדלה מדי יום, החברות שלהם התפוצצה ל-20 מיליוני משתמשים. הישג זה מאפשר להם לתבוע 1 מתוך 3 אתרי הרשתות החברתיות המובילות בעולם. משתמשים מבלים בממוצע 15 דקות ביום בגלישה. קרדיט: copyblogger[dot]עם

האם פינטרסט טוב לשיווק?

אז מה זה אומר עבורך? ובכן, פינטרסט הוא לוח מודעות מקוון עבור אנשים ועסקים להצמיד תמונות, סרטונים, פוסטים בבלוג, תחרויות, אינפוגרפיקה ועוד! זה זהב, אם אין לך תקציב שיווק של מיליון דולר.

מכיוון שעם Pinterest אתה יכול למנף את הפופולריות שלהם כדי להניע תנועת הפניות ישירות לאתר שלך, לבלוג, לערוץ היוטיוב או למאמר ה-ezine שלך.

למה אתה מצמיד בפינטרסט?

אל תלך שולל על ידי המשימה המטופשת של הצמדת תמונות וסרטונים. תמונה שווה מיליון מילים, וסרטונים בדרך כלל נמשכים לנצח. בשנת 2012 לבדה, פינטרסט רשמה תנועה רבה יותר מאשר LinkedIn, Google+, Reddit ו-YouTube – מְשׁוּלָב!

לאחרונה, אני צופה במנהיגים בתעשייה שמייצרים את כל עושרם באמצעות מודלים ומערכות עסקיים; שלטו בחיית השיווק הזו הידועה בשם פינטרסט. אז החלטתי להסתכל מקרוב. ראשית, בגלל הפופולריות, הנה 3 סיבות מדוע אתה חייב להפיץ את הבלוג שלך עם Pinterest.

3 סיבות שמשווקים חכמים אוהבים הצמדה בפינטרסט?

  • דירוג דף גבוה וסמכות דומיין (חנוני SEO)
  • תהליך הרשמה אפס מתח, הגבלות קידום מינימליות
  • פיננרים רוכשים יותר מכל ערוץ דיגיטלי אחר (FB כולל)

אז האם אתה חושב שהצמדה חיונית לבלוגרים?

כתיבת הבלוגים הנישה היא עצומה. למעשה, זו סופר-נישה! בלוגרים מסתמכים במידה רבה על יצירת תנועה לתוכן. לאחר מכן ייצור רווחים מהתנועה הזו באמצעות שירותים, מוצרים או שניהם. תנועת חיפוש אורגנית היא מקור התנועה העיקרי שלהם, אם הם לא מודעים לכמה עוצמתית יכולה להיות מדיה חברתית.

לרוב הבלוגרים יש הבנה בסיסית של איך SEO עובד. בעמוד, מחוץ לדף וחשיבות הקישורים האחוריים. עם העדכונים החדשים של גוגל כמו Panda ו Hummingbird; מה שלימדו בעולם SEO רק לפני שנה מיושן לחלוטין.

תן לי לספר לך את הסיפור שלי. לפני העדכון האחרון מגוגל, איבדתי 90% מכל התנועה שלי. מה שהגיע בעיקר מחיפוש בגוגל. כשהתנועה שלי נעלמה, ההכנסה שלי ירדה באופן מיידי!

ההכנסה שלי ירדה כי אני תלוי בתנועה כמו כל עסק אחר. ברגע שאני מייצר רווחים מהתנועה הזו, אני משתמש פסיכולוגיה לא ידועה להמיר את התנועה שלי ללידים או ללקוחות פוטנציאליים.

לאחר מכן, יש לי סדרה של מכירות אוטומטיות. אז בגלל שהתנועה נעלמת נאלצתי להסתגל. אז התחלתי לשווק את העסק שלי ב-Pinterest וברשתות סימניות חברתיות אחרות כדי לשמש כאתר שכבה 1. אסביר יותר על שכבות מאוחר יותר כדי לבנות קישורי גב בטוחים של Google ללא דגלי עונשין.

לעת עתה, אני רוצה שתבינו שבעיני גוגל פינטרסט הוא זהב. האם אתה רוצה את הנוסחה שלי לדירוג מיידי במנועי החיפוש?

בטח שכן! קח משהו לכתוב איתו: לאחר פרסום תוכן חדש לבלוג האישי שלך, EzineArticles או כל אתר שמכניס לך כסף. אגב, זה מכונה על ידי חנוני SEO בתור (אתר הכסף).

כיצד להשתמש ב-Pinterest לשיווק עסקי כרך 1:

הצמדת כוח עבור חנונים שאינם SEO!

אז מיד לאחר פרסום המאמר שלך, אתה הולך להשתמש מדיה חברתית לסינדיקציה ולהתחיל לבנות קישורים נכנסים. שכבת המדיה החברתית הזו תהיה האתר שלך ברמה 1. הוא משמש כאתר חיץ לבניית קישורים. אם אין לי את הרשתות החברתיות המובילות הרשומות בחשבון המחבר שלי. חפש את זה בגוגל!

כלים ותוכנות שיווק חצי אוטומטיים

קח את האתרים המובילים האלה, ורשום פרופילים מלאים עם הביוגרפיה והתמונה שלך. אל תשכח פינטרסט. לאחר שתפרסם את הפוסט שלך בבלוג. השתמש בתוכנה פשוטה כמו onlywire או hootsuite כדי לפוצץ בו זמנית. אתה יכול גם ללכת ל- fiverr[dot]com, וחפש בסימניות חברתיות כדי למצוא מישהו שיעשה זאת תמורת $5.

עכשיו, כשאתה יודע איך להתחיל לבנות פרופיל קישור נכנס עם מדיה חברתית. חכה, עד שאספר לך מה אתה יכול לעשות בקישורים של שכבה 2 ו-3 כדי להרקיע שחקים את הפוסטים בבלוג שלך לירח!

שיווק בפינטרסט לבד ללא ידע ב-backlink, יכול להביא לך יותר תנועה ומכירות בהתבסס על מחקר השוק שביצעתי ב-Quancast[dot]com. שזה אתר שבו אתה יכול לקבל נתונים דמוגרפיים, שהוא חיוני לשיווק ממוקד.

לסיום, שיווק בפינטרסט מורכב ועוצמתי יותר ממה שאתה יודע. הוסף אותי ב-EzineArticles כדי להיות הראשון לדעת מתי אני משחרר את הכרך השני של כיצד להשתמש בפינטרסט ככלי שיווקי!Source by Wendhell J Freeman

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.