הסר וירוס ממחזר – מה זה וכיצד לבצע הסרת וירוס ממחזר

וירוס Recycler הוא וירוס המנצל את תכונת ההפעלה האוטומטית של Windows. הוא מעתיק את קבצי autorun.inf בכל כונן של המחשב, בין אם זה קבוע או מדיה נשלפת כגון תקליטורי DVD, CD ROM, התקני USB או מקלוני זיכרון. נגיף המיחזור מקורו בתולעת W32.Lecna.H שמפיצה את עצמה על ידי העתקה לכל הכוננים הפעילים.

הווירוס יוצר תיקיה נסתרת בכל כונן פעיל. בכל פעם שאתה מכניס מדיה נשלפת, זה יבצע את עצמו. הוא משתמש בקובץ אצווה כדי לשנות את רישום המערכת ומבצע את עצמו בכל פעם שהמערכת מופעלת. אינך יכול להסיר את הווירוס גם לאחר פירמוט המדיה הנשלפת שלך. תוכנת האנטי-וירוס עשויה לזהות אותו אך אינה יכולה להסיר אותו.

וירוס המיחזור הרסני מאוד. ברגע שהוא ידביק את המחשב שלך, הוא יתחבר בעצמו לאתרי אינטרנט זדוניים ויוריד את הקוד הזדוני למחשב שלך. לאחר מכן, הקוד הזדוני יגנוב את המידע האישי שלך כגון פרטי כרטיס אשראי, ביטוח לאומי, מספרי חשבונות, שמות משתמש וסיסמאות המאוחסנות במחשב שלך.

בצע הסרת וירוס ממחזר

אתה יכול להסיר את וירוס המיחזור הן באופן ידני והן באמצעות כל כלי להסרת וירוס ממחזר. כדי להסיר את הווירוס באופן ידני, עליך:

1. חפש את התהליך שנקרא CTFMON.EXE והרוג אותו דרך מנהל המשימות.

2. חפש בקובץ CTFMON.EXE בתפריט אתחול ומחק אותו.

3. אתחל את המערכת במצב בטוח ופתח את שורת הפקודה.

4. השבת תכונות נסתרות, מערכת וקריאה בלבד עבור autorun.inf ותיקיה ממוחזרת מחק אותן.

5. נקה את סל המיחזור.

6. חזור על שלבים אלה עבור כל הכוננים במחשב שלך.

7. פתח את עורך הרישום ושנה את הערך NoDriveTypeAutoRun עם ערך 03ffffff לאחר חיפוש בתיקיות הרישום הבאות: HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWARE HKEY_CURRENT_USERSOFTWARE

8. הפעל מחדש וסרוק את המערכת שלך עם תוכנת האנטי-וירוס העדכנית ביותר.

ההסרה הידנית של הזיהום אינה מומלצת מכיוון שהיא דורשת מומחיות לעריכת הרישום של Windows. במקרה שתסיר/תשנה ערך רישום שגוי, אתה עלול לגרום נזק חמור למערכת שלך. לכן, תמיד עדיף להסיר את וירוס Recycler עם כלי הסרה מיוחד.Source by Jim Marshall

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.