הסרת וירוסים מזויפת של AVG אנטי וירוס 2011

זיוף AVG אנטי וירוס 2011 היא תוכנת אנטי וירוס נוכלת המתיימרת בחוכמה כאנטי וירוס החינמי של AVG והטעה אנשים רבים בזמן האחרון. יישום זה הוא יצירה של האקרים זדוניים שרוצים לרמות אתכם לרכוש שדרוגי שווא, או גרוע מכך, לקבל ממכם את מספר כרטיס האשראי היקר שלכם. תוכנית זו עלולה לגרום להרבה בעיות ויכולה להפוך את המחשב שלך לחסר תועלת עד שתסיר אותו לגמרי. מלבד חלונות קופצים רבים המצביעים על כך שהמחשב שלך נגוע באיומים חמורים, הוא יכול גם לחסום תכונות חשובות של Windows כגון מנהל משימות, גישה לאינטרנט ותוכנות אנטי-וירוס מקוריות, תוך האטת המערכת שלך. למרבה המזל, ניתן להוציא את מערכת ה- AVG המזויפת 2011 בקלות מהמערכת שלך בעזרת מדריך ההסרה המוסבר להלן.

מהו וירוס זה?

ה- FG AVG אנטי וירוס 2011 הוא למעשה דלקת וירוסים, הידועה יותר בשם "תוכנה זדונית" (תוכנה זדונית), שכנראה נכנסה למערכת שלך בעזרת סוסים טרויאנים העוקפים את הגנת האבטחה שלך. לאחר וירוס זה יתקין את עצמו, הוא יתחיל לפעול בפעם הבאה שתתחבר ל- Windows ויחל להציג מספר עצום של הודעות שגיאה. הנגיף גם יגרום למחשב שלך לפעול הרבה יותר איטי מהרגיל ויתקשה לך להשתמש ביישומים מסוימים. כל הפעולות הללו הן חלק מתוכנית ההאקרים לשכנע אותך שאתה זקוק לסיוע באמצעות 'השדרוגים המקצועיים' שה- AVG המזויף יציע לך (במחיר). סוג זה של זיהום ניתן להשיג מאתרים זדוניים או הורדות נוכלות. אתה לא צריך לסמוך על תוכנית זו, וגם לא על הפתרון שהיא תציע לך, מכיוון שהיא לא יכולה לעשות דבר כדי לגרום למערכת שלך לפעול טוב יותר. הבעיה האמיתית היא התוכנית עצמה ולכן יש להתעלם מהאזהרות שלה. במקום זאת, כדי לתקן את המחשב האישי שלך, עליך להסיר את התוכנית ביעילות.

כיצד להסיר וירוס זה מהמחשב האישי שלך

הדרך להסרת אנטי וירוס Fake AVG 2011 מתוארת בתהליך בן 2 שלבים. השלב הראשון מחייב אותך לנטרל את הפעולה של הנגיף על מנת שתוכל להמשיך לשלב הבא, אשר מסיר אותו מהמערכת שלך. השלב הראשון יכול להיות די קשה לביצוע מכיוון שהנגיף לא יאפשר לסגור את ממשק ה- FG AVG Antivirus 2011 באמצעות פקודת היציאה שלו ולא תוכל לקרוא למנהל המשימות לסיים את התוכנית. עליך להשתמש במסוף תוכניות כגון "rkill" או להיכנס ל- Windows באמצעות "מצב בטוח" כדי לתקן את הבעיה. כאשר הנגיף הופסק תוכל להסיר אותו רק על ידי איתור כל עקבות הנגיף ולאחר מכן מחיקתם מהמערכת שלך. באופן מובן, רבים מצאו כי תהליך דו-שלבי זה מאתגר למדי, במיוחד עבור אלה שאינם מרגישים בנוח להשתמש בפעולות הפנימיות של Windows.

הדרך הטובה ביותר להיפטר מווירוסים ערמומיים כמו זיוף AVG אנטי וירוס 2011 היא באמצעות תוכניות מיוחדות "נגד תוכנות זדוניות" שתוכננו על ידי חברות אבטחת תוכנה אמינות. ישנן תוכניות רבות כאלה שיכולות לזהות ולהסיר תוכנות זדוניות במערכת שלך ביעילות. הבדיקות שלנו העלו שתוכנית בשם "Frontline Rogue Remover" היא האפליקציה הפופולרית ביותר בשימוש בתעשיית המחשבים כיום, מכיוון שהיא נחשבת להערכת היכולת להסיר תוכנות זדוניות כאלה במהירות וביעילות תוך שהיא קלה מאוד לתפעול.Source by Katie Martins

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.