הסרת התקנת F-Secure-כיצד להסיר את התקנת F-Secure Internet Security ללא בעיות?

F-Secure Internet Security מסוגלת לספק הגנה מלאה וקלה לשימוש מפני כל איומי האינטרנט, בין אם הם ידועים ובין אם לא היו מזוהים בעבר. אבל אם אתה רוצה להסיר את ההתקנה של F-Secure Antivirus ולעבור לתוכנית שימושית אחרת, זה עשוי להיות קצת קשה.

בדרך כלל אינך יכול למחוק תוכנה זו לחלוטין באמצעות "הוספה/הסרה של תוכניות", מכיוון שאחרי זה עדיין נותרו הרבה קבצים, ערכי רישום ותהליכים במחשב שלך.

למרבה המזל, ל- F-Secure Internet Security יש כלי להסרה שיכול להסיר תוכנית זו. והוראות ספציפיות כמו להלן:

הסר את התקנת F-Secure Internet Security עם כלי ההסרה שלו:

שלב 1 השבת את כל מופעי ה- F-Secure מהפעלה אוטומטית בעת אתחול המחשב האישי שלך.

*הקש על מקש Windows+R כדי להציג את היישומון "הפעלה"

*הקלד "services.msc" (ללא ציטוטים) כדי להעלות את יישומון השירותים

*אתר את כל הרישומים עבור F-Secure, לחץ לחיצה ימנית על כל אחד ובחר מאפיינים.

*בתפריט הנפתח, שנה את סוג האתחול ל- "מושבת".

ייתכן שתרצה לבדוק זאת כדי ללחוץ על מקש Windows+R עבור האפלט "הפעלה", הקלד "msconfig" (ללא מרכאות). בכרטיסיות "שירותים" ו"הפעלה ", ודא שכל הרישומים עבור F-Secure אינם מסומנים.

שלב 2 הורד את כלי ההתקנה של F-Secure, חלץ את ארכיון ה- ZIP ולאחר מכן הפעל אותו UninstallationTool.exe.

זהירות: לאחר ביצוע כלי הסרת ההתקנה, המחשב יופעל מחדש באופן אוטומטי. לכן וודא ששמרת את כל העבודה שלך לפני הפעלת הכלי הזה.

עם זאת, למרבה הצער כלי זה אינו יכול להסיר כאשר F-Secure מותקן על ספריות לא בטוחות כגון c: , c: windows או c: קבצי תוכנה. זה נעשה כדי למנוע אובדן של נתוני לקוחות חשובים במהלך הסרת ההתקנה. אם אינך בטוח, מוטב שלא תשתמש בשיטה זו.

אז זה עושה את העבודה אבל זה לא מספיק חכם ובטוח. אז אתה יכול גם לנסות דרך אחרת.

הסר את התקנת F-Secure Internet Security לחלוטין ללא בעיות:

לאחר הסתכלתי מסביב, מצאתי פתרון הרבה יותר קל ובטוח: הורד כלי הסרה טוב שיכול להיפטר באופן מלא מ- F-Secure, הקבצים הקשורים אליו, תהליכים וכן ערכי רישום אחת ולתמיד תוך שניות, בקלות וביעילות. רק קליק אחד פשוט וכלי כזה יעניק לך הסרה נקייה.

יש למעשה כלי להסרה פנטסטי שיכול לעזור לך באופן מלא הסר את התקנת F-Secure Internet Security בהצלחה רבה וודא שכל ערכי הרישום והקבצים הנלווים שהופסקו כעת מסולקים אוטומטית בכמה לחיצות. מלבד תוכנה זו, היא יכולה להסיר לחלוטין תוכניות אחרות כמו Authentium, Norton, אנטי וירוס Trend Micro, Internet Explorer, Microsoft Office ותוכניות דומות.Source by Collin Ardd

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.