הסרה מלאה של Antiy-AVL תוך שניות – בצע במהירות הסרת Antiy-AVL

Antiy-AVL הוא מוצר אנטי-וירוס של חברת אנטי-וירוס סינית, יש לו יכולת אנטי-וירוס חזקה והוא יכול לזהות ולהסיר תוכניות מזיקות מגוונות לרבות וירוסים, סוסים טרויאניים, תולעים, תוכנות פרסום, תוכנות ריגול וכן הלאה. ZDNet, Softpedia ו-Download Com מציגים תוכנית זו באתרים המתאימים. עם זאת, כמו כל שאר תוכניות האנטי וירוס, מסיבה כלשהי לפעמים אתה צריך להסיר לחלוטין את Antiy-AVL. לדוגמה, חתימות וירוסים פגומות כנראה גרמו לו לא לשדרג כראוי, או שהוא לא יתחיל באופן קבוע ויש להתקין אותו מחדש. ייתכן שקבצים פגומים גורמים ל-100% שימוש במעבד וכו'.

אז איך אתה יכול להיפטר מאנטי וירוס Antiy-AVL?

הנה כמה עצות:

ובכן, אתה יכול ללכת אל התחל – לוח הבקרה – הוספה או הסרה של תוכניות. בגיליון הוספה או הסרה של תוכניות תראה רשימה שלמה של תוכניות ויישומים שמותקנים במחשב שלך. לאחר מכן מצא והדגש את Antiy-AVL ולחץ על הסר התקנה, לאחר מכן לחץ על הסר כדי לאשר את ההסרה. לחלופין, אתה יכול לנסות להתקין את הגרסה החדשה יותר של Antiy-AVL, ולאחר מכן להסיר אותה.

האם שתי השיטות הללו לעיל קלות מאוד? אבל לפעמים הם עלולים להיכשל, וזה יכול להיות כישלון פשוט, או שעדיין נותרו כמה ערכי רישום וקבצים קשורים ברישום ובכונן הקשיח שלך.

אם כן, כיצד תוכל להסיר לחלוטין את ההתקנה של Antiy-AVL?

למרבה המזל, יש פתרון פשוט ובטוח לבצע את ההסרה תוך שניות. אתה יכול להשתמש בכלי הסרה אוטומטי, שיכול להסיר לחלוטין את Antiy-AVL ולסרוק גם את הרישום וגם את הכונן הקשיח כדי למחוק את כל הקבצים הקשורים באופן מיידי. אם אינך רוצה שהמחשב שלך יהיה איטי מדי או יפעל בגלל יותר מדי קבצים קשורים חסרי תועלת שמותקנים במחשב שלך, למה שלא תנסה כלי הסרה כדי להיפטר מהם אחת ולתמיד?Source by Collin Ardd

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.