הסבר על שיווק בפורום להצלחה

שיווק בפורום יכול להיות יעיל מאוד בהגדלת הרשימה שלך ובקבלת תנועה לאתר שלך כל עוד אתה בוחר בפורומים פופולריים שבהם יש הרבה פוסטים מדי יום ממבקרים ששואלים שאלות ומעלים הערות.

כדי לחפש פורומים בנישה שלך עבור אל Google והקלד בפורום, ואחריו הנושא או הנישה שלך זה יביא אוסף פורומים שתוכל לחקור. בחר את אלה המתאימים ביותר לנישה שלך ואתה מרגיש בבית איתם.

בימים הקרובים בקר לעתים קרובות היכנס והציג את עצמך; אל תפרסם מיד תבין את הפורום ואת מה שאנשים אומרים וכו '. קרא את התנאים וההגבלות של כל פורום, הם שונים במקצת והכיר את אופן ניהול הפורום.

בקרוב תוכל להיות חבר פעיל עוזב פוסטים מועילים ושואל שאלות. לעולם אל תגיד הערות חסרות תועלת ופוגעות, או ענה ב"כן אני מסכים ", ללא מידע שימושי ומחשבותיך. אל תפרסם רק כדי להבחין בחתימה שלך תמיד היה מועיל ואדיב. אתה רוצה לבנות מערכת יחסים עם חברים אחרים. עם הזמן אתה עשוי לפגוש שותפים מתאימים ל- JV כדי לשתף איתם מיזמים או להחליף רשימות ובכלל לעזור אחד לשני, אז היו סבלניים.

המטרה שלך היא להפוך למומחה או סמכות בתחום שלך ולהיות מוכר ככזה בפורומים. אתה רק צריך לדעת יותר מהאנשים ששואלים את השאלות! אם אינך יודע את התשובה, בצע חיפוש בגוגל ולאחר מכן ענה עם התשובה במילים שלך, תוכל לקשר למאמר שמצאת אם הפורום מאפשר זאת. זה לא רק יעזור לאחרים, אלא גם שישימו לב לפוסטים שלכם וזה יגדיל גם את הידע שלכם בנושא שלכם; מצב של ניצחון, ניצחון.

ישנם כללים שונים בפורומים לגבי כמה זמן תוכל להוסיף את החתימה שלך. זהו ביטוי מוכר המפרסם את העסק שלך עם קישור חזרה לאתר שלך לכל מי שמעוניין, לעקוב.

קישורים מהפורומים יוצרים קישורים אחוריים טובים שמנועי החיפוש מבחינים בהם ודירוגיך ב- Google ישתפרו.

פורומים טובים להפניית תנועה ממוקדת לאתר שלך מכיוון שהחברים בפורום זה נמצאים באותה נישה, ותחומי העניין שלהם יהיו דומים לעניינך אם תבחר בקפידה את הפורום שלך. הם להוטים ללמוד מידע נוסף כמוך. אם המידע והמוצרים שלך הם באיכות גבוהה חברים צפויים להתעניין ותבנה מוניטין טוב. חברים ילחצו על הקישור שלך באמצעות החתימה שלך וכנראה יצטרפו לרשימת הדוא"ל שלך אם לדף ההצטרפות שלך יש הצעה מצוינת.

ברצוננו לאחל לך הצלחה רבה במיזם.Source by Anne O'Dwyer

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.