הכנת תיק לאבטחת אינטרנט ממוחשבת

אז מה הבעיה עם אבטחת אינטרנט ממוחשבת? רוב האנשים פשוט לא מבינים כמה מהחיים שלהם סובבים סביב מחשבים ובשנים האחרונות, האינטרנט. רוב הסיכויים שאם אתה הבעלים של מחשב, שיותר ויותר אנשים מחזיקים בו, אז אתה גם מקדיש זמן לביקור באינטרנט, בין אם לצורך בילוי, קניות, חינוך או לצורכי תקשורת. אין להתפלא לגלות שיחד עם היתרונות הרבים שיש להפיק, יש גם את הצד הרע של השימוש במחשב ובאינטרנט. זה מיוצג על ידי הגורמים הפושעים, הרואים באינטרנט הזדמנות אדירה להרוויח אישית באמצעות פעילויות בלתי חוקיות שנועדו לגנוב ולרמות משתמשים חפים מפשע. חלק מהשיטות הנפוצות יותר כוללות:

1. פריצת מחשבים או פריצה לתוכן המחשב שלך באופן בלתי חוקי. אנשים אלה המכונים "האקרים" מבלים את רוב שעות עבודתם בניסיון למצוא דרכים להביס את אבטחת האינטרנט שלך במחשב כדי להיות מסוגלים לגשת לתוכן המחשב שלך, מבלי שתדע על כך. באמצעות מגוון רחב של טכניקות ערמומיות הם יכולים למצוא אזורים לא מאובטחים בתוכנות, להוסיף קודים זדוניים לתוכנות מחשב, לשלוח מיילים נגועים ועוד. במטרה הסופית להיות מסוגל לקבל גישה למידע פרטי ואישי המאוחסן במחשב שלך. הערך המוערך ביותר הוא פרטי חשבון הבנק, מספרי כרטיסי אשראי וסיסמאות פרטיות שבהן יכול ההאקר לגנוב את הכסף שלך ועוד.

2. הונאות ותוכניות הונאה באינטרנט הופכות נפוצות יותר ויותר. בשנים האחרונות הונאה בשם "דיוג" הפכה פופולרית מאוד. זה מורכב מפושעי סייבר שמתחזים לעובדים ממוסדות פיננסיים אמיתיים, כמו בנקים גדולים וחברות כרטיסי אשראי, ששולחים הודעות דואר אלקטרוני בעלות מראה אותנטי מאוד ומבקשים מאנשים לאשר את הסיסמאות ופרטי חשבון הבנק שלהם. רוב האנשים מטבעם די בוטחים במוסדות מבוססים כמו בנקים, והם מאוד מוכנים להיענות לבקשות דואר אלקטרוני כאלה. אפילו קהילת המשחקים המקוונת נפגעה קשות מהונאה או הונאה מסוג זה. זה עוזר להסביר את העלייה החדה בתוכניות התחזות בשנים האחרונות.

3. גם גניבת זהות נמצאת בעלייה. ברגע שיש להאקר גישה לכל המידע הסודי שלך קל מאוד שמישהו אחר יניח את זהותך, במיוחד בעסקאות מקוונות, בהן אין צורך במגע פנים אל פנים.

4. זיהומים בנגיפים אולי לא נראה מסוכן כמו כמה מאיומי אבטחת האינטרנט במחשב שכבר הוזכרו, אולם אלה יכולים לנוע בין להיות פשוט מעצבנים על ידי האטת מהירות ההפעלה של המחשב שלך לאסון גדול כאשר הוא מוחק את כל המידע המאוחסן במערכת האחסון של הכונן הקשיח של המחשב. . תארו לעצמכם את הנזק שהיא יכולה לגרום לחברה גדולה אם כל המידע המאוחסן שלה בתוך מערכת המחשבים הארגונית שלהם פתאום יאבד!

5. תוכנת ריגול, כפי שהשם מרמז, הן תוכניות המשמשות לרגל אחריכם וקבלת מידע סודי באופן בלתי חוקי. אלא אם כן יש לך הגנה מספקת כדי למנוע זאת, לא תדע אפילו שתוכנת ריגול הדביקה את המחשב שלך. ברגע ששם תפקידו העיקרי הוא לאסוף מידע, במיוחד נתונים רגישים כגון מספרי חשבון כרטיס אשראי, פרטי חשבון בנק, סיסמאות וכו 'ולהעביר מידע זה בחשאי ליוצרו, שאחר כך משתמש בו כדי לגנוב כסף וכל דבר אחר בעל ערך. עם המידע הפרטי הזה. כל כך חשאי הוא סוג זה של תוכניות, עד כי כמה דיווחים מכריזים כי 92% מהאנשים שיש להם תוכנות ריגול במחשב שלהם לא הבינו זאת עד שהיה מאוחר מדי.

6. זיהומי תוכנות פרסום בפני עצמם הם פשוט מעצבנים מאוד מכיוון שהם מאפשרים להופיע מודעות לא רצויות במחשב שלך. תכניות תוכנות שיתוף, שניתן להוריד בחינם, מהוות מקורות עיקריים לזיהומים של תוכנות פרסום. החדשות הרעות הן שתוכנות פרסום לרוב יכילו גם תוכנות ריגול, שכפי שראינו הרבה יותר מסוכן להחזיק במחשב שלך.

אז נחזור לשאלה המקורית שלנו. למה אתה צריך אבטחת אינטרנט במחשב? ובכן בהתחשב בדיון שלנו עד כה, זה אמור להיות ברור לתוצאות העומדות בפניך אם אינך משקיע באבטחת אינטרנט טובה במחשב. אז השלב הבא הוא למצוא תוכנת אבטחת אינטרנט ממוחשבת טובה שתציע לכם את ההגנה הדרושה לכם, במחיר שתוכלו להרשות לעצמכם.

זוהי משימה שהאינטרנט מתאים לה באופן מושלם מכיוון שאתה יכול לבקר באתרי סקירות ומוצרים כדי לברר מה זמין, באיזה מחיר, ולראות בקלות את מוצרי אבטחת האינטרנט הטובים והגרועים ביותר על סמך דירוגים וביקורות משתמשים.Source by Baricus Kareful

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.