היתרונות של הרשתות החברתיות על החיים החברתיים שלך

אני זוכר כשהאינטרנט רק התחיל להיות ממש פופולרי. אנשים רבים חששו שזה יהיה סוף האינטראקציה החברתית. הם דמיינו את כולם מצטופפים בחדריהם, מקלידים בעילום שם לאנשים זרים ומוותרים על כל צורה של מגע אנושי שהוא. ובכן, כפי שראינו, אין זה המצב. למעשה, הודות להופעת הרשתות החברתיות, אנשים היו פעילים יותר מאי פעם בעבר כשפגשו אנשים חדשים, התחברו מחדש עם חברים ותיקים ולמדו על תרבויות שונות מכל רחבי העולם. דבר אחד שעשו אתרי הרשתות החברתיות הוא לתת לאנשים שיטה חדשה ואולי בטוחה יותר להיכרויות מקוונות.

רשתות חברתיות, בניגוד לשיטות מסורתיות לפגוש מישהו, מאפשרות לך שיטה די מעמיקה של "לבדוק מישהו" לפני שאתה פוגש אותו בפועל. רוב פרופילי הרשת החברתית מכילים מידע על תחומי העניין של האדם, חיי העבודה, חיי המשפחה ועוד. אתה יכול אפילו לראות למי גם אדם קשור, ולפעמים כך אנשים נפגשים.

בואו נדמיין שפשוט התחברת מחדש לחבר ותיק מהתיכון. אולי לא דיברת איתם שנים, אבל הודות לאתרי רשתות חברתיות, הנה אתה, מעביר הודעות לחבר הזקן שלך! אז בואו נדמיין שאתה מתחיל לגלול בין התמונות של האנשים שהם מחוברים אליהם באינטרנט. אתה רואה מישהו חמוד, והיית רוצה לדעת עליו קצת יותר. החבר שלך יכול לתת לך את הכף, ואולי אפילו לערוך היכרות מקוונת. תהליך זה יכול להיות הרבה יותר פשוט מניסיון לארגן פגישה אישית, והרבה פחות מורט עצבים. לבלות כמה דקות בצ'אט מקוון עם מישהו הרבה פחות מפחיד מאשר להופיע פנים אל פנים לבליינד דייט, לא היית מסכים?

בנוסף, פגישה עם מישהו דרך רשת חברתית יכולה להיות דומה מאוד לפגוש מישהו באמצעות מודעה אישית, רק עם עוד כמה "מחסומי איכות" מותקנים. מודעות היכרויות מקוונות קיימות פחות או יותר מאז ההפעלה הראשונה של האינטרנט לפני שנים. הבעיה היא שבפרופיל ההיכרויות שלך נראה שאנשים נוטים להגזים רק קצת. אני יודע שאתה המום, אבל זה נכון. הם מניחים שהאנשים היחידים שיראו את המודעה שלהם הם גם אחרים ש"מחפשים אהבה ", והם רוצים להיראות רצויים ככל האפשר. אותו הדבר יכול להיות נכון לגבי הרשתות החברתיות כמובן, אך בעוד שאנשים עשויים לנסות לשים את כף רגלם קדימה, העובדה שכל חבריהם יראו את הפרופיל שלהם נוטה להרתיע שקר מוחלט.

בכל הנוגע לתקשורת עם אלה שאתה פוגש ברשתות החברתיות, השיטות רבות. אתה יכול לשלוח להם הודעות דרך הפלטפורמה, לשוחח איתם בזמן אמת, להעלות קטעי וידאו או אודיו, או אולי אפילו לדבר איתם בשידור חי באמצעות ממשק כמו סקייפ למשל.

חשוב לזכור שאנשים רבים החברים ברשתות חברתיות אינם נמצאים שם אך ורק לצורך היכרויות. אבל, אם אתה מחפש אהבה אמיתית, בילוי זמן ברשת החברתית האהובה עליך עשוי פשוט לעזור לך להגיע לשם …Source by Al Rodricks

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.