היתרונות והחסרונות של הגנת אנטי וירוס בחינם

תעשיית האנטי-וירוס היא אחד מהשווקים הגלובאליים הצומחים ביותר, מה שמניע את המשתמשים בהצלחה להתקין את ההגנה. התקפות וירוסים שונות משתחררות באופן קבוע באינטרנט ולכן הבטיחות היא תמיד הכרחית. הופעת תוכנת האנטי וירוס החינמית בהחלט שינתה דברים רבים לאחר מכן. תוכנת אנטי-וירוס חינמית לא כל כך טובה בהשוואה למקבילותיה המסחריות, אבל בלי קשר לזה היא די טובה עבור רוב המשתמשים.

ישנם יתרונות כמו גם חסרונות עבור תוכנות אנטי וירוס חינמיות אשר מגיעות עם טכנולוגיות זיהוי מתקדמות. רוב האנשים סבורים שתוכנת אנטי-וירוס מסחרית היא עבירה מוחלטת של הטכנולוגיה. עם תוכניות חינמיות, זה תמיד הכרחי לקבל את חידוש הרישיון על ידי בקשה ממשתמש לשלם סכום כסף מסוים בתמורה. אם הרישיון יפוג, תוכנת הגנה מסחרית מסוג אנטי-וירוס תפסיק לזהות וירוסים חדשים יותר. תוכנות אנטי-וירוס חינמיות דורשות חידוש רישיונות קבוע. מובטח שהם יהיו בחינם להורדה מכיוון שקל להוריד, להתקין, להפעיל ולעדכן אותם בעת הצורך.

תוכנת אנטי-וירוס היא אופציה ממש טובה מכיוון שהיא עוזרת לזהות את כל התוכנות הזדוניות הנסתרות ולא צריך לשלם עליה גם. ניתן לעדכן מסד נתונים של חתימות וירוסים היטב מבלי לשלם עבורו תשלום. למרבה המזל, גרסאות חינמיות אלו מיועדות לשימוש אישי ולא מסחרי בלבד. יש הרבה תוכניות אנטי-וירוס חינמיות אחרות בחוץ, שאינן כל כך טובות מספיק כדי לספק אבטחה נאותה למערכת שלך. תוכנות אנטי-וירוס חינמיות לא באמת מגיעות עם טכנולוגיית זיהוי מתקדמת ולכן הן לא מצליחות לזהות גרסאות שונות של וירוסים.

תוכנת אנטי וירוס כזו לא בהחלט שווה כלום אם אתה מתכנן לקבל אותה בחינם. חשוב מצד המשתמש לקבל החלטה מושכלת להתקין אותו במערכת שלך. מגן וירוסים המסופק בדרך כלל נמוך מזה של כלי אבטחה מסחריים. יש ביטחון מלא שסוסים טרויאנים מקוטלגים, תולעים ותוכנות ריגול לא יוכלו לפרוץ דרך מבחוץ. ניתן לזהות ולנטרל בקלות מזיקים שכבר פקדו את התאימות של המערכת שלך. יש לצרף חלק מההגנה באינטרנט עם ההפצה כדי לקבל את התכונות של הגנת האנטי-וירוס הטובה ביותר.

התכונה החובה של כל תוכנת הגנה מפני וירוסים בזמן אמת כוללת עדכונים אוטומטיים של מסד נתונים, סריקת מערכות לפי דרישה, בדיקת מדיה נשלפת וניטור הורדות ב-drive-by. אפילו מיטב תוכנות האנטי-וירוס עובדות כרגיל ועוזרות לעדכן את מסד הנתונים באותה תדירות שבה עושות תוכניות בתשלום. בדוק את הביקורות של משתמשים אחרים ומצא את תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר כדי לפתור את המטרה שלך בצורה מושלמת ואתה מתחיל לסמוך עליה בלב שלם!Source by Alexs Smith

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.