היו בטוחים עם שירותי אבטחת אינטרנט מנוהלים

הכלל מספר אחת של פריצה הוא ששום דבר לא טריוויאלי מכדי לפרוץ אליו! הרשת העולמית פתוחה לתקיפה מצד האקרים שגונבים נתונים וכמובן מתגעגעים אליהם. פשע הסייבר הוא כיום עסק גדול הדורש אמצעי נגד מחמירים כדי לשמור על אבטחת הנתונים שלך. בין אם מדובר בנתונים העסקיים שלך, מדיה חברתית או פשוט מספר כרטיס האשראי שלך באתר קניות מקוון, כאשר גניבה תהיה לך השפעה בלתי נתפסת. עדיף להיות בטוח מאשר להצטער על ידי שימוש בשירותי אבטחת אינטרנט המוצעים על ידי חברות מובילות המתמחות בשירותי אבטחת אינטרנט מנוהלים.

מדמיין מישהו מכביס את כספך בגרמניה, מתרגם את תוכנת הריגול שלך בסינית או מוכר את הנתונים שלך שנגנבים בניו יורק? הצד האפל של הרשת הוא ששירותי הפשיעה האלה נמצאים במרחק קליק אחד על פורומים של קהילת הפשע.

אינטרפול זיהתה פיגועי חומרה/תוכנה, פשיעה כלכלית ופשיעה נגד ילדים כתחומים נרחבים של פשיעת סייבר. לכל עסק יש איום פוטנציאלי בהתקפות חומרה/תוכנה הכוללות בוטים ותוכנות זדוניות או פשע פיננסי הכולל הונאות כספים באינטרנט ודיוג. מעבדת מפתחים נגד תוכנות זדוניות טוענת כי רשמה בשנה שעברה 75 מיליון זנים של תוכנות זדוניות וטוענת כי כ -40% מכלל המחשבים נגועים בסוג כלשהו של תוכנות זדוניות.

התקפת חומרה

אדם יכול לשנות מרכיב קטן במערכת החבלה אשר הורס לתעשיות קריטיות ביטחוניות. אפשר לשנות חומרה עם תוכנות שבורות כלא. מערכות בקרת כניסה, מכשירי רשת, מערכת מעקב. קודים לרמות ושיבוט חומרה הם אחד האיומים הגדולים ביותר כיום.

הונאה מקוונת

זה נעשה יותר מתוחכם ומורכב. כסף מכובס; מידע אישי נגנב ומשתמש לרעה על ידי הפושע או נמכר לגורם אחר.

פשעי סייבר אלה מתאפשרים רק כאשר הפושע פורץ למערכות האבטחה שלך באינטרנט.

מה על בתי העסק לעשות כדי להגן על עצמם מפשעי סייבר?

לא ייתכן שבתי עסק מתרכזים באבטחת האינטרנט ולכן העסקה הטובה ביותר היא מיקור חוץ של אבטחת האינטרנט. ישנן חברות רבות המספקות שירותי אבטחה. בחר חברה שהציעה שירותי אבטחה מנוהלים. זה צריך לכלול:

חומת אש

• תוכנת אנטי ריגול, אנטי ספאם ושער אנטי וירוס

• מערכת המונעת חדירה

• סינון אתרים והפקת דוחות

• דיוג, הגנת תוכנות ריגול

• ניהול רוחב פס

• איזון עומס קישורים מרובים והעברת שער כשל

קונסולת ניהול מרכזית

• מתן נראות בזמן אמת של איומים

• סיכום ומגמת האיומים

• מינימום זמן להיענות לבקשת הלקוח וביצע את השינויים הדרושים

מתקפת סייבר על פיצה של דומינו'ס, איביי, הום דיפו, מרדף אחר ג'יי.פי מורגן שדווחו בהרחבה היא פשע שבוצע על ידי אנשי מקצוע שהצליחו לשבור ולהפר את המערכות. הגן על העסק שלך היום על ידי בחירת חברה נחשבת המספקת שירותי אבטחת אינטרנט מנוהלים.Source by Harry Bhatia

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.