הורד תוכנת אנטי וירוס AVG רק ממקורות רשמיים

יש הרבה תוכנות אנטי וירוס זמינות בשוק. רבות מהן יעלו בין 20 ל-40 דולר, אך ישנן גם מספר תוכנות אנטי וירוס מוכרות הזמינות בחינם. אתה יכול להוריד תוכנה זו בחינם באינטרנט ואחד הכלים הבולטים יותר הוא אנטי וירוס AVG, AVG 9.0. קבל את זה מהאתר הרשמי שלהם.

האנטי וירוס AVG תואם למערכת ההפעלה העדכנית ביותר של Windows והוא גם תואם לאחור לגרסה ישנה יותר של חלונות כמו Windows XP ואפילו Windows 2000. למרות שמדובר בתוכנה חינמית, זה לא אומר שיש לה פחות תכונות מאשר בתשלום תוֹכנָה. הוא מגיע עם חבילת תכונות האבטחה המלאה ומסוגל לחלוטין להגן על המחשב שלך מפני וירוסים, סוסים טרויאניים, תוכנות פרסום ותוכנות זדוניות. הוא יוכל לענות על הצרכים של רוב המשתמשים.

בעת הורדת הגנת הווירוס של AVG, כדאי להוריד אותה מהאתר הרשמי שכן ישנם אתרים רבים המציעים הורדות בחינם ואפילו הורדות טורנט של תוכנת AVG. עם זאת, ישנן הרבה מהגרסאות הלא רשמיות הללו שאינן כוללות את התכונות המלאות ועשויות אפילו לכלול בתוכו תוכנות זדוניות או וירוסים כדי לסכן את המערכת שלך. עליך לבקר באתר האינטרנט האמיתי שלהם לקבלת ההורדות האחרונות, כך שתוכל להיות בטוח באמינות התוכנה שאתה מוריד. אל תדאג לגבי וירוסים "חינם" שנוספו על ידי האקרים שמחפשים לפצח את המחשב שלך.Source by Jared L

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.