ההנחיות הטובות ביותר להגנה מפני וירוסים – כיצד להחליט על תוכנית האנטי וירוס המתאימה לצרכיך

מגוון עצום של איומי הסייבר בימינו אומר שתוכנית אנטי וירוס אינה אופציה – היא חובה. שמירה על המחשב מוגן בעזרת הכלים הטובים ביותר האפשרית היא חשובה ביותר. הגנת הנגיפים הטובה ביותר לך ולמשפחתך צריכה להיות מקיפה אך קלה לשימוש. למרות שיש תוכנות אנטי וירוס בחינם, הן מציעות רק את ההגנה הבסיסית ביותר.

מוצר האבטחה האידיאלי חייב לכלול שכבות הגנה רבות כדי לשמור על המחשב האישי שלך מפני איומי סייבר מודרניים, כולל תוכנות זדוניות, ערכות root ואפילו תוכנות כופר בנוסף לווירוסים. אינך רוצה שהאקרים יקבלו גישה מרחוק למחשב או לסמארטפון מבלי שאתה מודע לכך כלל. ערכות Rootkits הן סוג של תוכנות זדוניות חמקניות והן אינן קלות לזיהוי. תוכנת אנטי וירוס בסיסית וחינמית לא תמיד מסוגלת לזהות אותה.

דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון כשמחפשים את ההגנה הווירוסית הטובה ביותר הם דרישות המערכת. אם אין לך מחשב חזק, תוכנת אנטי וירוס עלולה לגרום למערכת האיטיות שלך. אינך רוצה שכל המשאבים שלך ינוצלו על ידי התוכנית. קרא את דרישות המערכת המינימליות לפני התקנת כל סוג של תוכנת אבטחת סייבר. הוא אמור לספק הגנה מבלי לגרום להתנגשויות עם תוכניות אחרות הפועלות במחשב האישי שלך.

הגנה עדכנית היא חיונית גם כן. פתרון אבטחה אידיאלי צריך לעדכן את עצמו באופן שוטף מכל התוכנות הזדוניות והאיומים הנגיפים החדשים. האקרים וגנבי זהות לעולם לא מפסיקים, ולכן גם ההגנה מפני וירוסים לא אמורה להפסיק. כדי לקבל את ההגנה הטובה ביותר מפני וירוסים, אתה זקוק למוצר המתעדכן את עצמו באופן אוטומטי מדי יום – רצוי ברקע מבלי לשפשף משאבי מערכת.

השימושיות של הגנת הנגיפים הטובה ביותר

שימושיות חשובה גם היא. יש לספק תיעוד שיעזור לך ללמוד כיצד הכלים פועלים. ממשק התוכנה צריך להיות קל לניווט – אפילו למי שאינו בקיא במיוחד במחשב. מוצר טוב חייב להכיל רכיבי שליטה קלים להבנה ושימוש בהם.

אם אתה משתמש באינטרנט הרבה, אתה פגיע לאיומי אינטרנט. מסיבה זו, מוצר אבטחה אידיאלי יכלול מודול הגנה על האינטרנט כדי למנוע אתרים עם תוכן זדוני להופיע. כאשר מטפלים בתוכנות זדוניות בדפדפן, היא לא תגיע למחשב האישי שלך. תוכנת פרסום היא בעיה נוספת הנפוצה בדפדפני אינטרנט. למרות שזה לא תמיד זדוני כמו תוכנה זדונית, זה עדיין יכול להיות מעצבן מאוד מכיוון שזה פוגע בביצועים של המחשב האישי שלך והופך אותו לפגיע יותר לאיומים אחרים.

תוכנות זדוניות, תוכנות פרסום, תוכנות כופר ואיומים אחרים לא חייבות להוות בעיה אם אתה משתמש ב- Norton AntiVirus 2018. יש תוכניות שונות לבחירה וזה בחינם לנסות. מאז 1991, חברת Symantec מוציאה את ההגנה הטובה ביותר על וירוסים וממשיכה לעשות זאת גם היום עם נורטון 2018.

תמיד כדאי לקנות מוצר פרימיום או יוקרתי של Norton על מנת לקבל הגנה מקיפה. אל תתנו למחיר לדאוג מכיוון שישנם קופונים שימושיים מאוד של Norton אנטי וירוס. להשיג את ההגנה הטובה ביותר על וירוסים במחיר מוזל.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.