ההמלצה הטובה ביותר להגנה על מחשבים – מדוע להשתמש באבטחת אינטרנט של Avast?

וירוסים ותוכנות זדוניות באינטרנט התחזקו מאי פעם. הם יכולים לחדור דרך כמעט כל אלקטרוניקה. במקרה הגרוע ביותר, האקר יגנוב את זהותך או יאיים עליך עם תוכנת כופר. אם אתה מנהל עסק, ההימור גבוה אף יותר מכיוון שיש לך חששות לגבי כספי העסק ופרטי הלקוח. רק תוכנת ההגנה על המחשב האמינה והטובה ביותר תרחיק איומים כאלה מהמחשב האישי שלך.

כיצד תדעו איזו תוכנית תציע לכם את ההגנה הגדולה ביותר? הגנה הכל כלול היא חובה. תוכנית אנטי וירוס רגילה כבר לא מספיקה. טוב שיש לך מוצר אבטחה שמגן על כל מה שאתה עושה באינטרנט. ככל שתוכנית האבטחה מציעה יותר שכבות אבטחה, כך ייטב. וירוסים, תולעים, סוסים טרויאנים, תוכנות זדוניות וכו 'צריכים להיזהר ולחסום לפני שהם מסוגלים לפגוע.

סריקת אבטחה אוטומטית היא גם שיקול חשוב. מכיוון שלא תוכל לסרוק בנפרד כל קובץ אחרון שאתה מעלה ומוריד, תוכנית האבטחה שבחרת אמורה להיות מסוגלת לסרוק אותם באופן אוטומטי. עם זאת, אם אתה רוצה לסרוק ידנית קובץ ספציפי מכל סיבה שהיא, אתה אמור להיות מסוגל לעשות זאת גם כן.

חשיבות ההגנה בזמן אמת

אתה צריך הגנה בזמן אמת. יש לזהות ולחסום את כל האיומים האפשריים לפני שהם יכולים לגרום נזק כלשהו. כדאי להחזיק גם חוסם הודעות דואר זבל, כמו זה שמוצע על ידי Avast Internet Security, מכיוון שלא נדיר או להפיץ תוכנות זדוניות באמצעות דואר זבל והודעות מדיה חברתית. הרחק קבצים מצורפים מזיקים מתיבת הדואר הנכנס שלך.

בימינו, לרוב האנשים יש רשתות אינטרנט ביתיות. לא הרבה אנשים מבינים שרשת ה- Wi-Fi שלהם עלולה להיות חשופה לאיומים. לפעמים סיסמה לא מספיקה לאבטחת רשת ביתית או לעסקים קטנים. מפקח Wi-Fi שמזהה באופן אוטומטי חולשות ברשת אלחוטית הוא תכונה נחמדה בתוכנת ההגנה הטובה ביותר על המחשב. הרחיקו את השכנים וההאקרים המטומטמים מהאינטרנט שלכם.

כמובן, נחמד שיש תוכנת אנטי וירוס ותוכנות זדוניות קלה לשימוש, ללא קשר אם אתה חסר ניסיון או בעל ידע רב.

תכונות שיש לחפש בתוכנת ההגנה הטובה ביותר על המחשב

כמה קריטריונים נוספים לבחירה בעת רכישת תוכנת ההגנה על מחשבי ההימורים כוללים:

• מגן תוכנת כופר כדי לחסום תוכניות שאינן מהימנות משינוי, הצפנה או מחיקה של הקבצים והתמונות האישיים שלך

• הגנה על הגדרות DNS

• אבטחה בעת קניות

• ניהול והגנת סיסמאות

• ניקוי דפדפן להסרת הרחבות או סרגלי כלים שעשויים להיות מותקנים מבלי ששמת לב

תוכנת ההגנה הטובה ביותר למחשב תהיה בעלת מוניטין רב. בסקירות Avast Internet Security, רוב המשתמשים משבחים את המוצר ונותנים לו דירוג גבוה.

תוכלו למצוא שפע קופונים על מוצרי Avast שיעזרו לקונים מקוונים לחסוך. התחל לבדוק את קודי המבצע של Avast Security והנחות אחרות באתר תוכנת ההגנה הטובה ביותר על המחשב – יש עסקאות ממש טובות.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.