הדרך הטובה ביותר לקבל תמיכה באנטי וירוס MacAfee 2011

המחשב שלך חשוף לאיומים שונים כמו תוכנות זדוניות והתקפות וירוסים מדי יום. זה משאיר את הנתונים שלך נשמרים בכונן הקשיח של המערכת פגיעים. כמו כן תוכנות זדוניות כמו תוכניות זדוניות הפוגעות במחשב האישי שלך ופוגעות בנתונים שלך. אלה גם מסוגלים לפגוע בפונקציונליות של המחשב האישי שלך כולל שליחת וירוסים באמצעות קבצים מצורפים לדואר אלקטרוני, או על ידי טעינה אוטומטית של סוסים טרויאנים ותוכנות פרסום. עם כל האיומים הקרובים הללו תוכנות אבטחה או תוכנות אנטי -וירוס הפכו להיות הכרח. בשלב זה חיוני לחמש את המחשב האישי שלך בתוכנת אנטי -וירוס עוצמתית בעזרת חברת תמיכת מחשבים מובחרת.

מדוע אנטי וירוס חשוב?

* תוכנית אנטי וירוס מונעת איומים מקוונים שונים

* הוא מגן על מחשבים מפני תוכנות זדוניות שונות

* הוא מסייע בחיסול ו/ או ניקוי קבצים פגומים במערכת

* שומר בדיקה וחוסם הורדה של אתרים או קבצים שעלולים להזיק.

על מנת להילחם באיומים מקוונים ובעיות הקשורות לוירוס, עדיף לבחור בתוכנית אנטי וירוס כמו McAfee. סריקת וירוסים של McAfee היא אחת מתוכנות האנטי -וירוס הפופולריות ביותר בשוק. תוכנית אנטי וירוס זו נוצרת ומתוחזקת על ידי McAfee Inc. McAfee משווקת סוגים שונים של תוכנות אנטי וירוס למערכות ביתיות ומשרדיות. סריקת וירוסים היא מוצר שמיועד הן למשתמשים ביתיים והן למשתמשי בית; McAfee פיתחה גם את VirusScan Enterprise אשר שימושי בסביבות ארגוניות. מוצר זה כלול גם בחבילת McAfee VirusScan Plus כחלק מחבילת McAfee Internet Security.

לעתים קרובות קורה שהמשתמש נתקל באתגרים שונים בהתקנת תוכנת אנטי וירוס. להלן 5 האתגרים המובילים שמשתמש מתמודד איתו לעתים קרובות וכיצד טכנאים יכולים לעזור להתגבר על האתגרים הללו:

תוכנות אנטי וירוס סותרות – אם כבר מותקנת במחשב תוכנת אנטי וירוס התקנה של תוכנת אנטי וירוס אחרת עלולה לגרום לבעיות חמורות .. המערכת עלולה להראות שגיאות במהלך תהליך ההתקנה וזה עלול לעצור את התקדמות ההתקנה. בשלב זה יש צורך ליצור קשר עם טכנאי תמיכה במחשבים טוב. המומחה הטכני יספק תמיכה מרחוק ויפתור את הבעיה על ידי התחשבות בסיבה מאחורי השגיאה וינקוט בצעדים מתאימים בהתקנת תוכנית האנטי -וירוס החדשה.

בעיות תאימות – לא תמיד חיוני שתוכנית האנטי -וירוס שנבחרה עשויה להיות תואמת את החומרה והתצורות של המחשב. רק רכישת תוכנת אנטי וירוס מבלי לבדוק את התאימות עלולה לגרום להתקנה כושלת. הדבר עלול להוביל גם להאטות, קריסות מערכת או הקפאת מערכת. על כל זה ניתן לטפל בעזרת מומחה טכני שיסייע בפתרון בעיה זו. הם יעזרו לך להבין את תצורת המערכת ויעזרו לך להבין איזה אנטי וירוס מתאים.

חטיפת וירוסים – לעתים קרובות קורה שהמשתמש אינו מודע אם המערכת כבר נגוע. וירוסים כמו טרויאנים הם מספיק חזקים כדי להשבית את מרכז האבטחה במחשבים אישיים. בנקודה זו נדרשת מומחיות טכנית. הם יעזרו להסיר את הקבצים הזדוניים ולאחר מכן להמשיך הלאה.

תוכנה מעודכנת – לפעמים גירסאות תוכנת האנטי -וירוס יוצרות בעיית תאימות. לדוגמה, משתמשים בדרך כלל מנסים להתקין גרסה ישנה יותר של תוכנת אנטי -וירוס בגרסאות האחרונות של מערכת המחשב מבוססת Windows ומתמודדים עם בעיות התקנה. כדי להימנע מכך, תוכל להתקשר לתמיכת מחשבים ולבקש ייעוץ לרכישת הגרסה הנכונה של תוכנת האנטי -וירוס.

תוכניות אבטחה מוסוות – לא אחת קורה שבניסיון להגן על המערכת המשתמש לעתים קרובות נכנס למלכודת של תוכנות אנטי וירוס בחינם. אלה אינם אותנטיים ואינם אמינים. אלה מובילים רק להתקנת אינספור אפליקציות נוכלות. אלה מוסווים ככלי אבטחה אך למעשה מהווים איום על אבטחת המחשב האישי. כתוצאה מכך הוא גורם נזק למערכת ואובדן נתונים חיוניים.

מכל הסיבות לעיל ניכר כי חיפוש אחר תמיכה ידועה במחשב מועיל בכל הנוגע לבקש עזרה בהתקנת תוכנת אנטי וירוס.Source by Brandon Malcolm Smith

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.