הגיע הזמן להסתכל מחדש על לינקדאין

ללינקדאין יש הרבה תכונות נפלאות והמון יכולות ואפשרויות. אולי יש לך חשבון בלינקדאין אבל אולי אתה לא ממנף אותו כמה שאתה יכול או צריך להיות. אם עדיין לא עשית זאת, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לוודא שפרופיל הלינקדאין שלך מלא. אין ספק שאנשים יבדקו את הפרופיל שלך ואתה רוצה לוודא שהם מסוגלים להכיר אותך דרך הפרופיל שלך, לרצות להתחבר איתך וליצור אינטראקציה ולעסוק.

מינוף לינקדאין לניהול הלקוחות שלך

אתה יכול להתייחס לפרופיל הלינקדאין שלך ככרטיס ביקור מפורט. ובכן, אתה צודק בנקודה מסוימת. עם זאת, זה הרבה יותר מזה ואם אינכם מודעים לכל (או רוב) הפוטנציאל שלו, הגיע הזמן שתשכילו ללמוד על כל מה שיש ללינקדאין להציע. העובדה היא שכל אחד צריך לנהל את הלקוחות שלו, בין אם אתה משתמש בכלי מתוחכם כלשהו כדי להשיג זאת או לא. לינקדאין בהחלט יכולה לעשות זאת עבורך. אתה רק צריך להבין איך לגרום לזה לעבוד עבור העסק שלך.

כשזה מגיע לרשתות חברתיות מקוונות, לינקדאין היא זו לשימוש עבור אנשי מקצוע. כנראה שיש לך כל מיני קשרים יקרי ערך שאולי אפילו לא היית מודע אליהם. אחד הדברים הגדולים בלינקדאין הוא שאחרי שאדם יצר פרופיל, הוא בדרך כלל נגיש בכתובת ה-URL המסוימת הזו לנצח. סביר להניח שתמצא שזו תכונה נהדרת (ומועיל) באמת. למעשה, לא רק שהמידע הזה נשאר זהה, אלא שהוא גם נותן לך מידע בעל ערך אחר שללא ספק תמצא שימושי. זה אומר לך מתי לקשרי הלינקדאין שלך יש ימי הולדת, ימי נישואין לעבודה וכו'.

אתה עשוי להיות מופתע עד כמה יגיע משאלת יום הולדת או יום נישואין פשוטה במערכת היחסים שלך עם האדם האחר כשזה מגיע לחיזוק הקשר שלך עם אותו אדם. בטח שמתם לב שיש שתי גרסאות של לינקדאין: אחת חינמית ואחת שעולה כסף. במקרים מסוימים, זה שעולה כסף עדיף על זה בחינם. עם זאת, במקרה של לינקדאין, הגרסה החינמית מקובלת לחלוטין והסיכויים ממש טובים שתוכלו להשיג את כל מה שאתם צריכים מהגרסה החינמית מבלי לפספס דבר.

פניה לקשרי הלינקדאין שלך לעזרה

אתה עלול לחוות פעמים רבות כאשר יש לך שאלה שמטרידה אותך. ייתכן שאין לך את המשאבים עבור הנושא הספציפי הזה ואתה לא בטוח לאן לפנות. ובכן, לינקדאין בהחלט יכולה לעזור. אם יש לך שאלה ללא תשובה, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לפרסם אותה לחיבורי הלינקדאין שלך. הסיכויים ממש טובים שלפחות אדם אחד או שניים יענו לך. אולי לא תקבל את התשובה שאתה מחפש אבל התגובות שאתה מקבל עשויות לקרב אותך לתשובה שאתה צריך.

אתה תראה שאנשים בדרך כלל מוכנים לעזור לך אם אתה צריך אותם. כל מה שאתה צריך לעשות זה לשאול. כמובן, יהיו הרבה אנשים שפשוט לא יודעים את התשובה לשאלתך. עם זאת, יהיו גם אנשים רבים שיוכלו להציע לך את עזרתם. רשת חזקה היא דבר תומך להפליא. אתה יכול להודות ללינקדאין על כך.

סיכום

לינקדאין היא לא רק רשת חברתית מדהימה אלא היא גם דרך נפלאה לנהל את קשרי הלקוחות שלך ויש לה יכולות אדירות שבאמת יכולות להביא את העסק שלך לשלב הבא. זה מאפשר לך להתחבר ולהישאר מחובר עם הקשרים המקוונים היקרים שלך. זה לא רק עוזר לך לאסוף מידע בעל ערך, אלא הוא גם מאפשר לך להפיק את המרב מהמידע הזה ולהשתמש בו ביעילות עבור העסק שלך. כדאי ללמוד על כל מה שהיא יכולה לעשות ולנצל את כל מה שיש ללינקדאין להציע.Source by Michael Cohn

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.