הגדל את פעילות הפורום – 5 דרכים לעשות זאת עכשיו!

5 דרכים להגדלת פעילות הפורום

בעלי לוחות רבים אינם יודעים כיצד להגביר את פעילות הפורום בפורומים שלהם. הם נאבקים לגרום לחבריהם לפרסם ולהיות פעילים. החלק המתסכל ביותר הוא שהם רואים שהרבה חברים מתחברים כל יום, אך בקושי מפרסמים. אז מה ניתן לעשות כדי להפוך את הפורום שלך לפעיל יותר? עקוב אחר כמה מהטיפים המעולים האלה:

1) צור תחרות – תחרות יכולה להיות בריאה מאוד לכל פורום כל עוד אתה עושה את זה נכון. מצא תחרות טובה שיכולה "להתאים" את הנישה והסגנון של הפורום שלך. לדוגמה, פורום גרפיקה יכול ליצור תחרויות גרפיקה ופורום משחקים יכול לנסות ולארח כמה תחרויות בתוך כמה מהמשחקים שהם דנים בהם. מציאת תחרות נהדרת שהפורום שלך אוהב יכול לפעמים לקחת זמן, אז אל תוותר אחרי ניסיון כושל אחד. שאל את החברים שלך מה הם רוצים וצור חוויה מהנה.

2) השתמש בתכונת הדוא"ל ההמונית של הפורום שלך – תכונה אחת שהתעלמה ממנה שמגיעה היום עם מארחי פורומים רבים היא תכונת האימייל ההמונית. הרבה מארחי פורומים, בחינם וגם בתשלום, מגיעים עם איזושהי תכונת דוא"ל המונית המאפשרת לך לשלוח דוא"ל לכל או חלקים מבסיס החברים שלך. השתמש בזה לטובתך, רוב המשתמשים אינם נכנסים לפורום כל יום, ורובם באים והולכים כראות עיניהם. באמצעות תכונת הדוא"ל ההמונית שלך, תוכל לאחר מכן להודיע ​​לחבריך על אירועים ותוכניות בקרוב. הודעה היא המפתח באינטרנט. עם כל כך הרבה פורומים בחוץ, וודא שהחברים שלך יודעים שאתה עדיין שם ופעיל על ידי הודעה על כך באופן קבוע.

3) פרסם, פרסם והמשך לפרסם – בעלי לוחות רבים לא מתייאשים לפרסם כאשר אף אחד אחר לא מפרסם. אתה צריך להבין שחברים מפרסמים כשהם רואים משהו שמעניין אותם, אם נושא לא מעניין אותם, אז הם לא יפרסמו בו. המשך ליצור נושאים והשאיר את החברים שלך מעוניינים במה שיש לך להציע. זה מושג פשוט: ככל שתפרסם יותר, כך יהיה לך יותר פוטנציאל שאחרים יפרסמו. הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות הוא פשוט לשבת ולהיעלם מהפורום הלא פעיל שלך.

4) פרסם ורשת את הפורום שלך היטב – כבעל דירקטוריון, אתה אחראי על פרסום נכון ורשת הפורום שלך. איך אתה מצפה שאחרים ימצאו את הפורום שלך אם אתה מפרסם אותו בצורה גרועה? זה לא בהכרח אומר שאתה צריך לשלם כדי לפרסם. הרבה פורומים, מנועי חיפוש וספריות מאפשרים לך "לחבר" את הפורום שלך למסד הנתונים שלהם. חבר את הפורום שלך לכמה שיותר מקומות כיוון שיש הרבה יותר פוטנציאל שחברים חדשים יראו אותו ויצטרפו. לא רק לפרסם במקום אחד ולצפות שהרבה פעילות תגיע ממקור אחד זה. למרבה המזל יש לנו מאמר על פרסום ויצירת רשתות בפורום שלך שתוכל לבדוק כאן: כיצד לפרסם מאסיבי ולרשת את הפורום שלך.

5) קבוצות "פוסטר פעיל" – תגמול החברים שלך לפרסום היא דרך מצוינת להניע חברים. ForumBlogger דן בטכניקה אחת ליישום קבוצה זו לפורום חדש כאן: טכניקה לפורום מצליח, אך היא פועלת היטב רק בפורומים שהחלו לאחרונה. פורומים מבוססים יותר צריכים לשקול ליצור קבוצה לפוסטרים פעילים, אבל החוכמה היא לא לספור את הפוסטים הדרושים כדי להגיע לקבוצה זו. גמל את החברים המפרסמים מדי יום וכן את אלה המפרסמים מדי שבוע. איך משיגים זאת? צור כמה שכבות של קבוצות אלה. אולי הרמה הראשונה שלך מושגת כאשר החבר מפרסם 50 פוסטים, ולאחר מכן את השני כאשר הוא מגיע ל -300 פוסטים. זה מאפשר לך לתגמל כל מיני פעילויות בפורום שלך ולהרגיש מתגמלת מרגיש טוב לא היית אומר?Source by Fabio Fleitas

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.