האנטי וירוס הטוב ביותר עבור Windows 10 – סיבות להתייחס ל- Bitdefender כתוכנית האנטי וירוס שלך

הדבר הגדול ב- Bitdefender הוא שגם הגרסה החינמית של האנטי-וירוס שלה מהירה בזק ומציעה ביצועים מותאמים. משתמשי עסקים רבים ומשתמשי מחשב רגילים כאחד רואים בו את האנטי -וירוס הטוב ביותר עבור Windows 10. הוא השתלב היטב בכל הדפדפנים, כולל רוב הגרסאות של Google Chrome, Mozilla Firefox, Skype ו- Thunderbird. הגרסה החינמית משתמשת בזיהוי התנהגותי כדי לפקח על האפליקציות הפעילות שלך, ואם במקרה שתזהה משהו חשוד, התוכנה נוקטת בפעולה מיידית.

בין אם אתה טכנאי או טירון, המחשב שלך יהיה מוגן מפני פולשים. אין גם סריקות שדורשות זמן רב עם Bitdefender. הסריקה המבוססת על הגישה והפי דרישה פועלת בשקט ברקע.

מכיוון שהיא משתמשת בטכנולוגיית סריקה "בענן", לאנטי וירוס זה יש אפס השפעה על המערכת. אתה עדיין יכול ליהנות ממשימות אחרות בזמן שהוא סורק. הגדרות ההגנה מופעלות כברירת מחדל לאחר תהליך ההתקנה. אינך צריך להגדיר שום דבר אם אינך רוצה, ו- Bitdefender Antivirus Free ידאג להחלטות הקשורות לאבטחה ברקע. תקבל הודעה על אירועים חשובים. הקרנה לפי דרישה היא תכונה נוספת המאפשרת לסרוק קבצים ותיקיות על פי בקשתך.

סיבה נוספת לכך שזה נחשב לאנטי וירוס הטוב ביותר עבור Windows 10 היא מכיוון ש- Bitdefender Plus מציע תכונות נוספות כמו בקרת הורים והגנה על תוכנות כופר מרובות שכבות. גרסת 2019 כבר זמינה ובהחלט שווה להשקיע בה. אתה אפילו מקבל כלי פרטיות כמו VPN ו- SafePay. עקוב אחר כל הסיסמאות וחשבונות האינטרנט שלך על ידי אחסון בעזרת טכנולוגיית "מנהל הסיסמאות". תוכל להגן על פרטיותך באמצעות סיסמת אב אחת בלבד.

תמיכה באנטי וירוס הטוב ביותר עבור Windows 10

לא משנה באיזו גרסה תבחר, תוכל תמיד לסמוך על קבלת תמיכה מקיפה, 365 ימים בשנה, 24/7, מאת Bitdefender. שירות לקוחות הוא היבט מכריע בכל תוכנית אנטי וירוס. יש פורום תמיכה ומרכז תמיכה, המהווה מאגר מידע מקוון בנוגע למוצרי Bitdefender. דיווחים על תמיכה טכנית שוטפת ומאמצים לתיקון באגים של צוותי הפיתוח מאוחסנים בפורמטים נגישים בקלות. תמיכה טכנית זמינה גם אליך בכל עת שתזדקק לעזרה בהקדם האפשרי.

תוכנה זדונית לא חייבת להוות בעיה עם Bitdefender. הוא מוצא והורס תוכנות זדוניות – כמו גם כל קבצים מזיקים אחרים – בדיוק כמעט מושלם. משתמשים מקבלים הגנה מלאה על נתונים בזמן אמת והגנה מתקדמת על איומים. מניעת התקפות אינטרנט מבטיחה שלעולם לא תצטרך לדאוג לפירוק אתר מזיק. אין זה פלא מדוע אנשים רבים מחשיבים את Bitdefender כאנטי -וירוס הטוב ביותר עבור Windows 10.

קבל קודי קידום מכירות של Bitdefender שיעזרו לך לחסוך בגרסת הפלוס, כך שתקבל את כל ההגנה המקיפה שתוכנית זו מציעה. זה ה האנטי וירוס הטוב ביותר עבור Windows 10 ובהחלט שווה להשקיע בו.Source by George Botwin

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.