האם עלינו להשוות את שדה המשחק של דואר זבל של עסקים קטנים?

אף אחד לא אוהב דואר זבל למעט הספאמרים שמקווים להמיר .01 % למכירות. למרבה הצער, העלות לשלוח מייל נמוכה מאוד ולכן כל יחס הגון גם במקרים מסוימים .001% וזו הבעיה. טוב אז בוא נדבר?

חלק ניכר מהספאם הלא הגיוני שאנו מקבלים מגיע ממפעילים קטנים יותר שאין להם את הנוחות של תוכנות בינה מלאכותית או אלגוריתמים בעלי הסתברות גבוהה. איך נדע שזו עובדה? פשוט, אם אתה אישה ואתה מקבל ויאגרה או ספאם נגד קרחות או אם אתה גבר ומקבל הגדלת חזה או ספאם לספריית חזייה. חברות קטנות יותר אלה משתמשות במגרדות וקונות רשימות דוא"ל ישנות תוך התחשבות מועטה בהרגלי הקנייה שלך. חברות גדולות יותר משתמשות ב- SPAM ממוקד שלרוב לעיתים לא נראה לנו כמו ספאם מכיוון שאנו באמת מעוניינים בכך.

מה אם לחברות הקטנות יותר ששלחו את ספאם תהיה גישה טובה יותר לאלגוריתמים ממוקדים שיעזרו להן למצוא את הלקוחות הטובים ביותר? אחר כך הם ישתמשו בתוכנה זו והיינו מבטלים נתח טוב מכל דואר הזבל וכך חוסכים רוחב פס לכולם ומנקים את רוב תיבות הדואר הזבל שלנו.

אחרי הכל, אם האימיילים המכירתיים שלך מתאימים לצרכים שלך, לרצונות, לרצונות ולבחירות הרכישה שלך אז פתאום זה כבר לא נראה כמו ספאם? כעת, לחברה שמקבלת רק שיעורי המרה של 0.001% בקמפיין דואר אלקטרוני המוני כנראה אין מספיק כסף להשתמש ב- Big Data או לקבל חנון מחשבים מתוחכם שיכתוב להם את אלגוריתם הספאם האולטימטיבי.

אז מה אם מישהו יתן רישיון לכלים הקטנים שבעסקים ביתיים, ואם הם יתעללו בהם, הם כבר לא יוכלו להשתמש בהם? אתם מבינים, אנחנו צריכים פתרון בעולם האמיתי ואנחנו צריכים לחשוב מחדש על הבעיה, כי עדיין יש לנו אתגר עם דואר זבל ולמרות שיש חוקים נגדו, אכיפת החוקים האלה היא כמעט בלתי אפשרית. ביל גייטס הציע כבר מזמן ש"מיקרו-תשלומים "עבור הודעות דוא"ל שנשלחו יפתרו את הבעיה, כי גם אם העלות הייתה נמוכה לכל דואר אלקטרוני שנשלח, המפעילים לא יכלו להרשות לעצמם לשלוח את ספאם באופן אקראי, במקום זאת הם חייבים להיות סלקטיבי.

להיות סלקטיבי פירושו להיות רשימת דואר אלקטרוני ראויה ולבדוק אותה פעמיים, לעדכן אותה ולוודא שכל דבר שנשלח מכוון כראוי אחרת היית משתבש בניסיון לשלוח הודעות דואר אלקטרוני המוניות. לפתרון שלי למעלה יש גם נושא של עלות-תועלת בשוק החופשי. אולי זה מודל עסקי נחמד עבור Big Data כדי ללכוד לקוחות עסקיים קטנים בכמויות גדולות ואם כן, זה יכול לחסל 50% מספאם. תחשוב על זה.Source by Lance Winslow

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.