דואר זבל – בואו נשבור אותו

כיצד להוציא את עצמך מרשימה שחורה של דואר זבל וכיצד לברר אם נכללת באחד:

אם הודעת הדוא"ל שלך לא מגיעה ליעד זה יכול לנבוע מסיבות רבות. אחת הנפוצות ביותר היא העובדה שמישהו או אנשים רבים סימנו את הודעות הדוא"ל שלך כדואר זבל וזה הביא את הדוא"ל שלך לאחת מהרשימות האלה.

דרך טובה להימנע מלהיות נתפסת כספאם היא להוסיף אנשים שאתה מכיר מכיוון שקודי דואר מסוימים יבדקו את הרישומים שלך וזה יעזור לך לצאת מהרשימות השחורות.

מילון מונחים של מסנן דואר זבל

רשימה בטוחה: סוג האנשים שממנו אתה רוצה לקבל הודעות דוא"ל.

רשימה לבנה: זהה לרשימה הבטוחה רק עוד דרך לקרוא לה.

רשימה שחורה: הכתובות שמהן אינך רוצה לקבל הודעות דוא"ל. חלק מדואר הזבל הזה ישתמש בשמות דוא"ל שנראים לך מוכרים על מנת שתוכל ליפול על הפיתיון. זה נקרא זיוף והוא מקשה על הלחימה בדואר זבל, אך ניתן לעשות זאת אם אתה זהיר ושם לב.

ציון דואר זבל: פירוש הדבר שתוכנות מסוימות ידרגו את סוג הדואר הזבל שתקבל מהודעת דוא"ל ספציפית. תלוי כמה גבוה הציונים, הדוא"ל יהיה ברשימה השחורה או ברשימה הלבנה. בדרך כלל יש הודעה ששואלת אותך אם אתה רוצה שהדוא"ל יסומן כספאם או לא רק במקרה.

דואר זבל: זהו בעצם דואר זבל או דואר לא רצוי. כל מה שלא ביקשת או שאינו נראה איש קשר שאתה מכיר יכול להיחשב כדואר זבל.

תיקיית זבל: לכאן מגיעים כל הודעות הדואר הזבל שלך לפני שהם נמחקים לצמיתות מהאחסון שלך. זה מאפשר לך לשחזר הודעות דוא"ל שאינן דואר זבל ובמקרה נכנסו לרשימה זו.

דואר זבל: כל הדוא"ל הבלתי רצוי הוא דואר זבל. זה כמו דואר זבל אבל דואר זבל הוא המונח הכללי לדואר מסוג זה.

סנן את התיקיות שלך ובדוק שאתה מקבל מיילים במקום הנכון.

בדוק את ההפניות הבאות עבור Anti Spam:

Norton AntiSpam

AntiSpam פועל עם Outlook Express, Netscape, Yahoo ו- MSN/Hotmail כדי לחסום דואר אלקטרוני לא מבוקש עוד לפני שהוא מגיע לתיבת הדואר הנכנס שלך.

רוצח דואר זבל של מקאפי

Spam Killer פועל יחד עם חשבונות Outlook, Outlook Express, MSN/Hotmail ו- POP3 כדי לחסום דואר זבל לפני שהוא מגיע לתיבת הדואר הנכנס שלך.

ל- Outlook יש גם תיקייה משלו שמיועדת לדואר זבל בלבד. יש לה מערכת טובה מאוד שמחליטה מהו דואר זבל ומה אינו דואר זבל, אך הדבר הטוב ביותר שתוכל לעשות הוא להתאים אותו כך שלכתובת שלנו תמיד תהיה כניסה מיידית לתיבת הדואר הנכנס של הרשימה הלבנה שלך. כדי לאפשר כל כתובת עליך ללחוץ על "שולחים בטוחים" ופשוט להוסיף את הדוא"ל שאתה רוצה.

שרון קליקס

www.makingmoneyusingsocialmedia.comSource by Sharon C Callix

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.