גילוי נאגטס של זהב בפורומים בחינם

יש הרבה זהב שניתן למצוא ברשת. לא, אני לא מדבר על התוכנית הטיפוסית שלך "להתעשר מהר". יש מעט מידע ידוע שמשווקי אינטרנט רבים מתעלמים ממנו או יודעים עליו, אך הם אינם מעריכים אותו. מה זה?

פורומים שיווקיים

זה נכון. עכשיו אולי ציפית למשהו מהפכני או מתנפץ, אבל העובדה הפשוטה היא שפורומי שיווק מקוונים הם אחד הסודות השמורים ביותר לגלות את הדרכים הטובות ביותר להרוויח כסף אמיתי באינטרנט-והכל בחינם.

אני מבקר בפורומי שיווק כבר מספר שנים ומעולם לא הצלחתי למצוא לפחות פנינה אחת, מדי פעם, שאני פשוט חייב לחתוך ולהדביק במסמך Word ולשמור במחשב שלי. אנשים, תבינו מה אני אומר. . .

הם נותנים כמה עצות מדהימות בפורומים האלה.

התפיסה היא שאתה חייב להיות מספיק מתמצא כדי לזהות את מה שאתה קורא ולטבול את תבנית הפרוספקציה שלך לתוך הזרם הזה ולשלוף את גושי הזהב האלה!

צפיתי מספר גושי זהב מהפורומים לשיווק באינטרנט אשר נתנו לי רמזים, עצות ורעיונות בעלי ערך שעזרו לי ללמוד ולצמוח באינטרנט. עכשיו אני לא אגלה היכן אני מוצא את הפורומים האלה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להקליד "פורומים של שיווק באינטרנט" לאחד ממנועי החיפוש ורבים מהם יעלו.

צריך לדעת אם כדאי לך לרכוש ספר אלקטרוני חדש בנושא נישות שיווק? בדוק בפורום אם מישהו קנה אותו.

צריך לדעת אילו אסטרטגיות שיווק מקוונות פועלות לאנשים? בדוק בפורום אם אנשים נותנים עצות מועילות.

בין אם אתה חדש בתחום השיווק המקוון או כובע ישן, יש הרבה זהב שאפשר למצוא לכולם. לעולם אינך יודע מתי תראה משהו מתגלה שמעולם לא חשבת עליו ולעולם לא היית חושב עליו בעצמך. בנוסף, אם אתה אחד מאותם אנשים שאוהבים לשוחח בצ'אט, תפגוש הרבה חברים חדשים בפורומים האלה.

זכור, אתה מצליח לא פחות מהמידע שאתה לומד, אז תתעסק בחיפושים אחר גושי זהב משלך בפורומי שיווק מקוונים.Source by Donna Monday

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.