גורם הפרסום

כלכלת היחסים תפתח עידן חדש של מדיומים עבור מפרסמים המבקשים להתאים למוצר/שירות שלהם זיקה להעדפות וההרשאות של המותגים שלך. כיחידים מקדמים את היצירה של "המותג שלהם", ברשתות חברתיות רבות, הקשרים והשיחות שלהם מספקים נתונים ספציפיים המזהים קהל עם זיקה ספציפית למוצרים ושירותים ממותגים, מפרסמים חולמים לשיווק יעד.

פרספקטיבה של הפונדיטס

חברת מחקרי השוק Compete פרסמה לאחרונה דו"ח על ההתכנסות של רשתות חברתיות ומסחר אלקטרוני. הדו"ח, "מסחר אלקטרוני: מעבר ל-MySpace ו-YouTube", מגלה שביקורי צרכנים באתרי רשתות חברתיות גדלו ב-109% מאז ינואר 2004, וצפיות הדפים למבקר גדלו ב-414% באותה תקופה. "אנשי רשת חברתית" מבלים פחות זמן בצפייה במדיה המסורתית ויש להם יותר הכנסה לפי שיקול דעת ונטייה גדולה יותר לקניות מקוונות מאשר משתמשי אתרים שאינם ברשתות חברתיות.

"כמה משווקים הולכים לפרסם ב-MySpace וב-YouTube כי הם שני המקומות שקל יותר להגיע אליהם. זו תהיה בחירה ברורה. אבל ההחזר על ההשקעה לא יהיה טוב יותר מקמפיינים מסורתיים לרכישת לקוחות", אמר. . "זה טיפשי פשוט לפרסם ב-MySpace ולהניח שאתה משווק חברתי. הדבר הטוב יותר לעשות הוא לגרום ללקוחות שלך לשייך למותג שלך." מצד שני, השקת רשת חברתית ממותגת פירושה תחרות על נתח הולך ומידלדל של תשומת הלב של משתמשי הקצה.

מבקרים שנמצאו בתחרות בשירותי רשתות חברתיות מעורבים כיום בממוצע של שלושה אתרים כאלה, ושאלה יהיו מוכנים להוסיף אתר אינטרנט רביעי רק לפני שיאבדו עניין." אנשים כבר מתחילים להיות רווי חברתי. עבור משווקים, יש לא יהיו הזדמנויות רבות כמו שהם חושבים שיש. אז הם צריכים להיות יותר יצירתיים". המפתח, אומר דימרקו, הוא ליצור אתרי אינטרנט חברתיים כחלק ממותג שנועד לעקוב אחר לקוחות ולהקשיב להם בו-זמנית.

הפונדיטס מפספסים נקודה גדולה מאוד! זה על המותג שלך, לא שלהם.

כפי שנכתב קודם לכן, כאשר יש לך פורטל רשת אישי משלך, אתה תשלוט ברשת משלך של קשרים, מאמרים, חדשות, סרטונים, מסמכים ומדיה קשורה שאתה רוצה בפורטל הרשת האישי שלך. כאדם עם זיקה מסוימת, הנתונים מהרשת שלך יציינו בבירור מה הרשת שלך נוטה לרכוש בכל זמן נתון. האופורטוניזם הפרסומי הוא לא בכך שמותג מקים רשת משלהם, אלא על ידי יצירת מערכת יחסים עם הרשת שלך. המותג הוא אתה והמפרסמים יכולים לנצח על ידי קשר ישיר איתך, אם תרצה בכך. אם הרשת שלך יוצרת תעבורה, חיבורים לאנשים ועסקים בעלי דעות דומות, הרשת שלך היא נקודת הפצה. הערך של אלה למפרסמים עומד ביחס ישר לזיקות, טווח הגעה, הצעות ערך, קשרים ופרופיל של אלה. בכלכלת היחסים המותג שלך בונה יחסי אמון ומתמשכים.

המותג שלך יוצר מסחר באמצעות שיתוף ערך וערכים. המותג שלך מייצר הכנסות ואם מישהו רוצה לפרסם על גב המותג שלך, הוא ישלם על סמך המדדים שלך, הערך שלך, טווח ההגעה שלך והעושר שלך. פרדיגמה חדשה במודלים של פרסום וכזו שתחייב את מנהלי הפרסום לחשוב מחדש על כל הגישה שלהם לכלכלת היחסים. הדבר הטוב ביותר עבור מפרסמים לעשות הוא לשייך את המותג שלהם למותג שלך! אז ורק אז ישיגו משווקים הצלחה בהגעה לנחילים!

מה ימשוך המותג שלך מבחינת מפרסמים? הגיע הזמן להתחיל לחשוב.

מה דעתך?

למידע נוסף על כלכלת זוגיות הממריץ בקר www.relationship-economy.comSource by Jay Deragon

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.