בניית המותג שלך באמצעות פורומים וקבוצות מקוונות

בואו נדבר על פורומים וקבוצות מקוונות. אנשים מדברים כל הזמן על כמה שזה קשה בפורומים ובקבוצות מקוונות. אני לא מבין את זה, קיבלתי כמה מהתנועה הטובות ביותר שלי מהפורומים, והיו לי לקוחות שהצליחו מצוין עם פורומים. כן, זו עבודה חסרת שכל. כן, זה עניין של למצוא את הפוסט הנכון להגיב אליו. כן, זה עניין של להפוך לפוסטר מהימן כדי שתוכל לשים דף סחיטה בחתימות שלך. לא, זה לא פשוט. כן, זה לוקח 2 עד 3 חודשים. ואם אתה לא מוכן להשקיע 2, 3 חודשים בבניית מקור לתנועה רבה, אז פורומים וקהילות הם לא בשבילך.

אתה מפרסם תוכן נהדר עם כמה סרטונים ואתה מפרסם בפורום או בקהילה. עכשיו שכב על ראיונות. היכן אוכל לקבל ראיונות? הנה העניין, אם אתה כותב מספיק מאמרים, אנשים יבקשו ממך להתראיין. אני מקבל הרבה בקשות לראיונות. אני דוחה את רובם כי פשוט אין לי יותר זמן. למעשה, הלוואי שמצאתי דרך לעשות את כולם, באמת שכן. אבל אם כל מה שעשיתי זה ראיונות, לא יכולתי ליצור אימונים כאלה. לא יכולתי לעשות את כל שאר הדברים שאני מקווה להוסיף ערך לעולם. אם כשאתה מתחיל, אתה כותב כמה מאות מאמרים ומעלה אותם באתר שלך, ואתה כותב עוד כמה מאות, ואתה מפרסם אותם פה ושם, ואתה מתחיל לדירוג ב- Lifehack, ואתה מתחיל לדירוג ב- אתרי האינטרנט בנישה שלך, ואתה מתחיל לדירוג בפורומים … אני כמעט יכול להבטיח שתקבל בקשות לראיונות.

אתה יכול להגיד, איך אני יכול להבין אם זה ראיון טוב או לא? עשה את כולם! עשו את כולם עד שאתם המומים! אחר כך נדבר על מתי לצמצם. ואז אתה מתחיל לשים לב לדברים, לצמצם. הנה מה שאתה עושה, כשמישהו מראיין אותך, אתה תפרסם את הראיון הזה. הדבר הראשון שאתה עושה כשמישהו מבקש ממך לראיין הוא שאתה שואל, "האם יכולה להיות לי הזכות להקליט אותו גם ולהשתמש בו בשיווק שלי באותו אופן שבו אתה הולך להשתמש בו שלך?" כמעט תמיד יגידו כן, ואם יגידו לא, תגידו לא תודה. אלא אם כן זה ברור שאיפשהו אתה יוצא לראיין אצלך.

כשהם מראיינים אותך, אתה גם מקליט את זה ואתה שם את זה באתר שלך כראיון כך וכך. זה יוצר לך אמינות מיידית ואתה משתף אותו בפייסבוק, אתה משתף אותו ב- G+, ואתה מקבל אמינות מיידית. וכאשר 50 אנשים שונים במהלך השנה הקרובה ראיינו אותך, וכל אלה מופיעים בעמוד הראשון של האתר שלך, והם מתחילים להופיע בגוגל, מה עומד לקרות? תהיה לך אמינות מיידית.

לפני שנמשיך הלאה, אני עומד לגעת בעוד כשלושה דברים שאני רוצה לתת לך. חלקכם עדיין שואלים, היכן הנוסחה 1-2-3? אין אחד!

אני מקווה שעכשיו יש לך את הרעיון הזה שאתה צריך לדעת איך האתר שלך ייראה, אתה חייב לדעת איך אתה הולך לשנות את העולם, ואתה חייב להתחיל לשנות את העולם שם באתר שלך ולאחר מכן ספר לכולם שאתה יודע עליו.

דבר אחד עליו דיברתי בעבר הוא שיש לך רשימה של 100 חברים בפייסבוק. ולרובכם כנראה יש 100 חברים בפייסבוק. אתה אמור להיות מסוגל לפרסם פוסט בדף הפייסבוק שלך שאומר, "היי, כידוע, עבדתי על הקמת עסק משלי והתחלתי עסק כזה. איך ליצור ספר אלבומים הוא העסק החדש שלי, ו אני יודע שאתה כנראה לא מתעניין בספרי אלבומים, אבל האם תוכל בבקשה לספר לכל מי שאתה מכיר שעשוי להתעניין בספרי אלבומים? " הנה העניין, אם מישהו לא התיידד איתך, כיוון שאתה דואר זבל בפייסבוק, כי סיפרת לחברים שלך על פרויקט חיית המחמד האישי שלך. האם אתה באמת רוצה להיות חבר בפייסבוק עם אותו אדם?

אם אתה מפחד לספר לחברים שלך על העסק שלך, אולי אתה צריך ליצור עסק שהחברים שלך ירצו. או שאולי אתה צריך להעריך מחדש כמה מחברים שלך. אני רציני! החברים שלך צריכים להיות האנשים מספר 1 שתומכים בך. אתה אומר, "טוב, כך וכך זה לא תומך בי", אולי אתה פשוט צריך לבטל את הידידות איתם במשך 3 חודשים. אני לא יודע מה התשובה, אני לא מכיר את כל חוקי הנימוס החברתי, אני לא יודע אם אתה מתיידד עם מישהו שהילד שלך הולך איתו לבית הספר והם לא ידברו איתך יותר, ועם הילדים שלך לא יכולים לשחק ביחד. אני לא יודע איך כל הדברים האלה עובדים. אתה תצטרך להבין את זה בסופו של דבר, אני לא מומחה למערכות יחסים.

מה שאני אומר הוא שאם מישהו לא אוהב את העסק שאתה בונה עד כדי כך שהוא רוצה להתיידד איתך? אני מטיל ספק בידידותם.

אני מאמין שאתה אמור להיות מסוגל לספר לכולם. אני מאמין שכדאי שתוכל להכין כרטיס ביקור שכל מה שיש בו הוא שם האתר שלך והלוגו שלך.

ובכל פעם שאתה פוגש אנשים במכולת, ואתה מדבר, ואתה אומר "היי, מה אתה עושה", והם אומרים לך, והם שואלים אותך מה אתה עושה, אתה שולף את הכרטיס שלך ואתה אומר , "אני מנהל את האתר הזה." זה לא משנה אם התחלת לפני 3 ימים, אתה מפעיל את אתר סקראפ, נכון? מצוין, "אני מנהל את האתר הזה, ותן לי לשאול אותך את זה, אתה מכיר מישהו שמעוניין בסקראפ? הנה עוד כרטיס." אולי אתה לא רוצה להיות כזה אגרסיבי, אבל אני רק מנסה לתת לך את הנקודה, אתה יכול לעשות זאת גם במצב לא מקוון. זה לא אמור להיות איזה פרויקט סודי שיש לך באינטרנט. האם אתה חושב ש- Dropbox היה פרויקט סודי? האם אתה חושב שטראסקביט היה פרויקט סודי? האם גוגל הוא פרויקט סודי? האם פייסבוק הוא פרויקט סודי. האם ביזנס אינסיידר הוא פרויקט סודי?

לא! הם לא פרויקטים סודיים, הם פרויקטים חברתיים!

כאשר אתה לוקח את האתר שלך ומאפשר לו להפוך לפרויקט חברתי, תגלה שדברים מדהימים הולכים לקרות.Source by Sean Mize

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.