בדיקת אבטחה לשנת 2021

זה הזמן של השנה החדשה. בינואר של כל שנה, אני כותב מאמר שיעזור לך לחשוב על הבית שלך, ביטחון אלקטרוני ואישי. 2020 הייתה שנה איומה בלשון המעטה. הנגיף השפיע על כולנו בדרכים שונות. העבודה מהבית גדלה באופן דרמטי. גם המחשב, המשחקים והמדיה החברתית גדלו. כל זה מגביר את החשיפה שלנו ל"שחקנים רעים "ברשת.

להלן מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון.

מדיה חברתית:

שמתי את זה במקום הראשון בגלל כל המידע הרע ברשתות החברתיות שיכול לגרום לך לעשות משהו שעלול לגרום נזק. אל תאמין ל"כל דבר "שאתה קורא או רואה במדיה החברתית עד שתאשר או תאמת מידע זה עם מקורות עצמאיים אחרים. זה חשוב במיוחד בכל מה שקשור לנגיף או לחיסון.

עובד מהבית:

העבודה מהבית גדלה באופן דרמטי השנה, וזה נפלא, זה גרם לאנשים לעבוד ולשלם. זה גם יצר בעיות אבטחה. אם אתה עובד מהבית, שמור על דלתות נעולות. כמה מצלמות חוץ יהיו השקעה טובה באבטחתך האישית.

יש לבדוק את אבטחת האינטרנט שלך. ודא ששינית את הסיסמאות במודם ובנתב ה- Wi-Fi שלך. כזכור, הסיסמה שלך צריכה להיות מורכבת מאותיות גדולות ואותיות קטנות, מספרים וסמלים. הוא לא אמור להכיל מילות מילון ואורכו לכל הפחות 12 תווים. השקיעו במנהל סיסמאות טוב, המסוגל גם ליצור סיסמאות טובות.

גם פגישות הווידאו גדלו מאוד בשנת 2020.

כמו כל דבר באינטרנט וודא שתוכנת פגישת הווידאו שלך מאובטחת באמצעות סיסמה טובה. כמו כן, כדאי שתדע לכבות אודיו ווידאו בכל מחשב שבו אתה משתמש. אינך רוצה שמישהו ישתלט על המצלמה שלך ללא ידיעתך.

המחשב שבו אתה משתמש צריך להיות בעל תוכנת אבטחת אינטרנט מעודכנת. אחד טוב יעודכן לפחות מדי יום אם לא לפי שעה. עליך להסתכל על שימוש בתוכנית VPN. ייתכן שכבר אתה משתמש באחד כדי לגשת לשרתים ולמחשבים של החברות שלך.

אם אתה משתמש ב- Wi-Fi, ודא שאתה שולט בסיסמאות הנתבים. המשמעות היא שקיבלת גישה לנתב ושינית את סיסמת ברירת המחדל. רוב הוראות הנתב או חברות הכבלים יגידו לך כיצד לעשות זאת.

הדבר החשוב ביותר הוא להישאר בטוח; אתה כבר יודע איך לעשות זאת.Source by George Uliano

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.