אתרי רשת חברתית חדשים לנשים

נשים מקימות עסקים חדשים בארה"ב במהירות הצוואר, והצורך באתרי רשתות חברתיות חדשות לנשים גדל באופן משמעותי. נכון לעכשיו רק 16% מכלל העסקים הקטנים בארה"ב הם בבעלות נשים. דו"ח שפורסם לאחרונה על ידי מכון המחקר לעסקים קטנים של Guardian Life צופה כי עסקים קטנים בבעלות נשים יהיו אחראים ליצירת שליש מ -15.3 מיליון משרות חדשות שצפויות לשכת הסטטיסטיקה של העבודה עד 2018. המכון צופה כי נשים בעלות עסקים קטנים ייצרו מ -5 מיליון עד 5.5 מיליון מקומות עבודה חדשים ברחבי ארה"ב עד 2018.

וואו, אז מה היא דרך טובה לנשים להאיץ את הצמיחה העסקית הקטנה שלהן? רבים מגלים שהצטרפות לרשת חברתית לנשים יכולה להיות דרך פנטסטית לא רק למצוא תמיכה מנשים עובדות אחרות, אלא גם ליצור קשרים עם אנשים שיכולים להפוך למשקיעים פוטנציאליים, עובדים, חברים, ספקים ושותפים עסקיים. אין באמת גבול לסוגי הקשרים שאתה יכול ליצור בתוך אתרי רשתות חברתיות חדשות לנשים.

נשים ברחבי הארץ מוצאות את עצמן תקועות בעמדות שאינן יכולות לעמוד בהן. במילים אחרות, "הם כועסים והם לא מתכוונים לסבול את זה יותר". מכיוון שיש גם יותר משאבים לרשות נשים שרוצות להקים עסקים משלהן מאי פעם, נשים עושות בדיוק את זה.

רשת חברתית המיועדת במיוחד לנשות עסקים היא מקום פנטסטי למצוא נשים בעלות חן שרוצות לעזור לך, להציע הדרכה ולתמוך בך עם חונכות פרטנית אם זה מה שאתה צריך. רשת מלאה בנשים אחרות השואפות לעשות את אותו הדבר יכולה להיות המקום המושלם לעלות רעיונות חדשים ולשתף עצות ומשאבים.

אחד היתרונות הנוספים של חברתיות באופן זה הוא שתוכל להיתקל בנשים שעשויות להציע לך את ההזדמנות העסקית המלהיבה או השותפות הפוטנציאלית הבאה. קשרים עסקיים גדולים רבים נבעו מרשתות חברתיות. לפני שתתחיל את מסע הרשת שלך יש כמה שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך קודם כל.

איזה עסק אתה רוצה לצמוח? ממה אתה מתלהב? מהן נקודות החוזק והחולשה שלך? אילו שותפויות אתה צריך ליצור ואילו משימות אתה יכול להאציל? אילו משאבים יש לך כרגע ומה עוד אתה צריך להשיג? איזה סוג של מנטור יכול לעזור לך בשלב בו אתה נמצא כרגע?

ישנם כמה אתרי רשת חברתית חדשים לנשים; פשוט נכנס לאינטרנט וחפש נשים ברשת. ישנם אתרים מלאים בנשים עוצמתיות, מעוררות השראה ובטוחות בעצמן שמוכנות לחלוק רעיונות, עצות ואסטרטגיות אחת עם השנייה, המעוניינות באמת לראות את כל הנשים מצליחות.

אולי פשוט יש לך רעיון לעסק חדש, או שהתחלת בהקמה אך אינך רואה את התוצאות שציפית, כך או כך אתה לא לבד. ישנן רשתות מתוחכמות של מאמנים, מנטורים ותמיכה בכל השאלות שיש ליזמית.

בין אם השאלות שלך נוגעות לעולם העסקים והעובדים, או כסף, משפחה, נישואין, בריאות או נושאים רבים אחרים הקרובים ללבה של אישה, תמצא נשים סינרגיסטיות שמוכנות לשוחח.Source by Cathy Taylor

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.