אל תשכח פורומים כמקור רשת חברתית אדיר

עבור רבים מאיתנו, המונח 'מדיה חברתית' הוא שם נרדף כמעט לפייסבוק, אינסטגרם וטוויטר.

לכל הפחות, אנו נוטים לשייך מדיה חברתית לאנלוגים של שלושת האתרים הגדולים הללו ובאופן כללי אנו חושבים על רשתות חברתיות כאתרים מודרניים בהם תוכלו להיכנס ולשתף תמונות ועדכוני סטטוס.

אולם במציאות, האינטרנט היה חברתי הרבה לפני שפייסבוק נוצצה בעינו של מארק צוקרברג.

כאשר האינטרנט התפוצץ בפופולריות הראשונה, אנשים כבר ניהלו דיונים ודיונים על התחביבים והאינטרסים האהובים עליהם, אך הם עשו זאת בחדרי צ'אט ובפורומים.

ולמרות שלפייסבוק וטוויטר יש בולטות יותר מחדרי הצ'אט הנ"ל, הם עדיין נמצאים שם והם עדיין מציעים הרבה הזדמנויות.

מהם פורומים?

פורום הוא בעצם לוח מודעות, המחובר בדרך כלל לאתר אינטרנט, שבו אנשים יכולים לפרסם שאלות ולקבל תשובות. על המשתמשים קודם כל ליצור פרופיל ומשם הם יכולים ליצור או להגיב ל'שרשורים 'כמו גם לעשות דברים אחרים כמו שליחת הודעות פרטיות.

במילים אחרות, אלה פועלים כמו הקבוצות או הדפים ברשתות החברתיות, ומספקים דיון שבמרכזו נושא ספציפי ובו רק 'חברים' יכולים לתרום.

זוהי אחת האטרקציות הגדולות ביותר בפורומים אלה – יש להם תחושה 'VIP' ונוטים לטפח קהילה הרבה יותר צמודה. אנשים רבים יתיידדו בפורומים, או אפילו יעבדו יחד על פרויקטים משותפים וכו '.

יתרונות הפורומים

אז למרות שהפורומים קטנים יותר מהרשתות החברתיות, הם גם ממוקדים הרבה יותר והמשתמשים נוטים להיות מאוד מחויבים ונלהבים לנושא. זה יוצר הזדמנות אידיאלית עבורך לקבל חשיפה למוצר או לאתר שלך אם תפרסם שם.

הבעיה היא שלרוב החברות אין מושג כיצד להשתמש בפורומים. הם פשוט ייצרו חשבונות, ייכנסו ואז יפרסמו את הקישור שלהם כמו מודעה. בהתחשב בכמה קליקים משתמשי הפורומים האלה הופכים ועד כמה הם מגנים על הקהילה שלהם, אתה יכול לדמיין שלעיתים זה נתקל בזלזול.

כדי להצליח בפורומים אם כן, המטרה היא לפרסם קישורים רק לאחר שהתבססת כחברה פעילה בקהילה זו.

לשם כך, עליך לקחת חלק: על ידי מענה לשאלות, פתיחת דיונים ומציאת דברים שמועילים לך. למרות שזה דורש קצת עבודה, זה יכול לאפשר לך ללמוד יותר על קהל היעד שלך, להפגין את עצמך כמומחה בנושא שלך ולבנות מעריצים נאמנים ואפילו חברים.

ברגע שתנהל את זה, אתה עשוי אפילו לגלות שהם עוזרים לך באופן פעיל לקדם את העסק שלך!Source by Olla Boluwatife Joseph

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.