אי הבנה לגבי תוכנת אנטי וירוס

# אי הבנה של McAfee – יש אנשים שחושבים שקשה להגדיר את McAfee, בעוד שאחרים חושבים שקל לעשות זאת. למעשה, אנשים רבים לא יודעים שלמקאפי יש שתי גרסאות. הם הגרסה הארגונית והגרסת הביתית. הקודם יותר מסובך מהמאוחר יותר, למרות שהגרסה הארגונית יכולה לספק הגנה טובה יותר מהגרסה הביתית. אם אתה משתמש PC מתקדם, מומלץ להשתמש בגרסה הארגונית. ואם אתה חדש במחשב, הגרסה הביתית מתאימה לך.

# אי הבנה של Nod32 & Norton – חלק מהמשתמשים חושבים ש-Nod32 היא תוכנת אנטי וירוס של Norton. למעשה, תוכנת האנטי וירוס של Norton מיוצרת על ידי חברת Symantec בעוד Nod32 הוא מוצר השייך לחברת ESET.

# אי הבנה של קספרסקי – חלק מהמשתמשים מאמינים שתוכנת האנטי וירוס של קספרסקי תופסת משאבי מחשב רבים. למעשה, זה בגלל שהם פותחים שירותי סריקה ומודולים מיותרים במהלך הליך ההגדרה של קספרסקי. עם זאת, אם הם יכולים להגדיר את קספרסקי כראוי, קספרסקי לא יתפוס משאבי מחשב רבים. לדוגמה, אם הם משתמשים רק לעתים רחוקות בהגנת הדואר האלקטרוני של קספרסק, אנטי ספאם עבור דואר אלקטרוני, בקרת הורים, סריקה בעת ההפעלה ופונקציות כאלה, הם יכולים להשבית את הפונקציות הללו.

# כאשר המחשב שלך נגוע, אתה עשוי לחשוב שפירמוט המחשב יכול לעזור לך להיפטר מהווירוס. למעשה, השיטה הזו לא תמיד עובדת. כאשר המחשב שלך נגוע בכמה סוגים של וירוסים שיכולים להיכנס לדיסק הקשיח ול-BIOS, פירמוט המחשב לא יעזור.

# יש אנשים שלא יכולים להבחין בין חומת האש HIPS לבין חומת האש של NIPS. הראשון הוא חומת אש להגנה על בטיחות המערכת והשני הוא להגנה על בטיחות הרשת.

למעשה, כל תוכנות האנטי-וירוס הן פתרונות מוגדרים מראש לווירוסים וצריכים להיות כמה וירוסים עדכניים חדשים מדי להגדרה מראש של תוכנת האנטי-וירוס. אם תוכנת האנטי וירוס שלך לא יכולה להסיר וירוסים עבורך או שתוכנת האנטי וירוס שלך מושבתת/חסומה על ידי הווירוסים, ייתכן שתצטרך לדעת כיצד להסיר וירוסים, סוסים טרויאנים באופן אוטומטי ולאחר מכן גלה ומחק באופן ידני קבצי תוכניות זדוניות, תהליכים, קבצי.dll וערכי רישום עם שם אקראי שנוצר על ידי הווירוסים. אם אין לך ניסיון, ייתכן שתצטרך למצוא מישהו אחר שיעזור לך לנקות לחלוטין את הווירוסים העקשניים.Source by James L. Mosley

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.